Webly Nasıl Çalışır?

Güvenli, yenilikçi ve kullanıcı dostu platform. Çevrim için hizmetleri almak ve satmak için benzersiz alt yapı

Alıcılar

Yeni blogunuz için bir logo tasarımına veya şirketinizi potansiyel müşterilere tanıtmanıza yardımcı olacak bir video sunucusu ihtiyacınız olsa da doğru yerdesiniz. Webly freelancerları nasıl yapacağınızı bilmediğiniz ya da sadece vaktiniz olmadığına göre, hizmetinizdedir.

1. İhtiyacınız olan ürünü veya hizmeti bulun

İhtiyaçlarınıza en uygun satıcıyı bulmak için fiyatları, portföyleri, teslimat süresini ve diğer müşteri önerilerini karşılaştırın. Belirli bir sorunuz varsa, freelancerlara bir mesaj göndermeniz yeterlidir.

2. İşiniz için ilan açın

Freelancerların, beklediğiniz kalitede hizmet sunabilmesi için mümkün olduğunca ayrıntılı olun. Hizmetin sizlerin memnuniyeti için yapıldığını onaylayana kadar ödemeniz güvenli tutulur.

3. İşlemleri yönetin

Dahili konuşma ve işlem yönetim sistemi aracılığıyla satıcıyla dosya ve geri bildirim alışverişinde bulunun. Satıcı ilanlarınızda belirlediğiniz zaman dilimi içerisinde hizmet sunacaktır.

4. Satın aldığınız hizmeti onaylayın

Gerçekleştirilen hizmetten memnun olduğunuzda, işlemi tamamlandı olarak işaretleyebilirsiniz ve satıcının ödeme aldığından emin oluruz. Satıcıya geri bildirim bırakarak yorumlarınız ile diğer alıcılara yardımcı olun.

Size Uygun Olan Tasarımı Hızlı Ve Güvenilir Şekil...
Fiyat 40.00 ₺
Web Site Yazılımı Yapıyorum...
Fiyat 600.00 ₺
İsteğiniz Doğrultusundaki Otomasyon Yazılımını K...
Fiyat 350.00 ₺
Kurumsal Ya Da Bireysel Yazılım Projelerinizi Yaparı...
Fiyat 400.00 ₺
3D Ve 2D Parça Tasarımlarınızı Yapabilirim...
Fiyat 50.00 ₺
Lisans Yönetim Scripti V2...
Fiyat 50.00 ₺
Şarkınıza Çok Ucuz Beat Yaparım...
Fiyat 250.00 ₺
Videolarınızı Profesyonel Bir Şekilde Kurgularım...
Fiyat 350.00 ₺
Fotoğraf Arka Planı Temizleme Ve Değiştirme İşler...
Fiyat 10.00 ₺
Türkçe ve İngilizce Çeviriler Yapabilirim...
Fiyat 50.00 ₺
Türkçe Ve İngilizce Metinler-İçerikler Yazabilirim...
Fiyat 25.00 ₺
Daha Fazla

Satıcılar

Webly size bilgi, yetenek veya hobiyi kalıcı bir gelir kaynağına dönüştürme fırsatı sunar! Güvenlik, gizlilik ve zamanında ödeme sağlamak için buradayız, böylece en çok sevdiğiniz şeyi yapmaya devam edebilirsiniz.

1. Ürün veya hizmetlerinizi listeleyin

Becerilerinize uygun olarak bir ürün veya hizmet teklifi gönderin. Müşterileriniz ödedikleri para için tam olarak ne aldıklarını bilmeleri için olabildiğince spesifik olun.

2. Hızlı iletişim kurun

Müşteri taleplerine ve özel teklif taleplerine makul bir sürede cevap verin. İyi bir iletişim için iyi iletişim bir ön şarttır.

3. Profilinizi büyütün

Tüm müşterilerinize aynı şekilde davrandığınızdan emin olun ve işlem değerinden bağımsız olarak mümkün olan en iyi hizmeti vermeye çalışın. Memnun müşteriler sizi arkadaşlarına önerecektir.

Daha Bekliyor Musun?