Webly Nasıl Çalışır?

Güvenli, yenilikçi ve kullanıcı dostu platform. Çevrim için hizmetleri almak ve satmak için benzersiz alt yapı

Alıcılar

Yeni blogunuz için bir logo tasarımına veya şirketinizi potansiyel müşterilere tanıtmanıza yardımcı olacak bir video sunucusu ihtiyacınız olsa da doğru yerdesiniz. Webly freelancerları nasıl yapacağınızı bilmediğiniz ya da sadece vaktiniz olmadığına göre, hizmetinizdedir.

1. İhtiyacınız olan ürünü veya hizmeti bulun

İhtiyaçlarınıza en uygun satıcıyı bulmak için fiyatları, portföyleri, teslimat süresini ve diğer müşteri önerilerini karşılaştırın. Belirli bir sorunuz varsa, freelancerlara bir mesaj göndermeniz yeterlidir.

2. İşiniz için ilan açın

Freelancerların, beklediğiniz kalitede hizmet sunabilmesi için mümkün olduğunca ayrıntılı olun. Hizmetin sizlerin memnuniyeti için yapıldığını onaylayana kadar ödemeniz güvenli tutulur.

3. İşlemleri yönetin

Dahili konuşma ve işlem yönetim sistemi aracılığıyla satıcıyla dosya ve geri bildirim alışverişinde bulunun. Satıcı ilanlarınızda belirlediğiniz zaman dilimi içerisinde hizmet sunacaktır.

4. Satın aldığınız hizmeti onaylayın

Gerçekleştirilen hizmetten memnun olduğunuzda, işlemi tamamlandı olarak işaretleyebilirsiniz ve satıcının ödeme aldığından emin oluruz. Satıcıya geri bildirim bırakarak yorumlarınız ile diğer alıcılara yardımcı olun.

Sitenize 1 Ay Boyunca Hit Gönderirim...
başlangıç fiyatı 149.00 ₺
İhtiyacınıza Göre 2d Animasyon Videoları Hazırlar...
Fiyat 20.00 ₺
Logo Tasarımı Yapabilirim...
Fiyat 350.00 ₺
Seo Uyumlu İçerikler Yazabilirim...
Fiyat 15.00 ₺
Web sitenize profesyonel seo backlink paketi uygularım...
Fiyat 170.00 ₺
80 Adet Açık Kaynak Script – Hazır Site...
instant
Fiyat 249.00 ₺
sitenize organik ve kalıcı profesyonel seo paketi uyg...
Fiyat 120.00 ₺
Daha Fazla

Satıcılar

Webly size bilgi, yetenek veya hobiyi kalıcı bir gelir kaynağına dönüştürme fırsatı sunar! Güvenlik, gizlilik ve zamanında ödeme sağlamak için buradayız, böylece en çok sevdiğiniz şeyi yapmaya devam edebilirsiniz.

1. Ürün veya hizmetlerinizi listeleyin

Becerilerinize uygun olarak bir ürün veya hizmet teklifi gönderin. Müşterileriniz ödedikleri para için tam olarak ne aldıklarını bilmeleri için olabildiğince spesifik olun.

2. Hızlı iletişim kurun

Müşteri taleplerine ve özel teklif taleplerine makul bir sürede cevap verin. İyi bir iletişim için iyi iletişim bir ön şarttır.

3. Profilinizi büyütün

Tüm müşterilerinize aynı şekilde davrandığınızdan emin olun ve işlem değerinden bağımsız olarak mümkün olan en iyi hizmeti vermeye çalışın. Memnun müşteriler sizi arkadaşlarına önerecektir.

Daha Bekliyor Musun?