Nasıl Çalışır?

Güvenli, yenilikçi ve kullanıcı dostu Webly

topluluk anlayışıyla sizlere online satın alım ve

satış hizmeti sağlar.

Hizmet Alımı nasıl çalışır ?

İster yeni blogunuz için bir logo tasarımına, ister şirketinizi potansiyel müşterilere tanıtmanıza yardımcı olacak bir video içerğie ihtiyacınız olsun, doğru yerdesiniz. Kendiniz nasıl yapacağınızı bilmediğiniz veya vaktiniz olmadığı her şey için Webly freelancerlar hizmetinizde.

1

İhtiyacın olan hizmeti bul

Yazılım, dijital pazarlama, grafik – tasarım, iş yönetimi ve dahası webly’de ! İstediğiniz hizmeti freelance’ların oluşturduğu ilanlardan seçin ve ulaşın ! İhtiyaçlarınıza en uygun freelancer’ı bulmak için fiyatları, portföyleri, teslimat süresini ve topluluk önerilerini karşılaştırın. Belirli bir sorunuz varsa, hemen iletişime geçin !

2

Freelancer’a isteklerini belirt

Freelancer ile seçtiğiniz hizmeti detaylandırın beklediğiniz hizmeti ve teslimat süresini kesinleştirin. Freelancer size beklediğiniz kalitede hizmeti sunabilmesi için olabildiğince ayrıntı verin. Unutmayın ki kalite isteklerinizi detaylandırmanıza bağlıdır.

3

Ödemeyi gerçekleştir

Freelancer’ın size beklediğiniz kaliteli hizmeti sunabilmesi için olabildiğince ayrıntılı olun. Hizmetin sizi memnun edecek şekilde gerçekleştirildiğini onaylayana kadar ödemeniz güvende olacaktır ve istediğiniz hizmeti aldıktan sonra aktarılacaktır.

4

Ürünü Teslim Al ve Onayladıktan Sonra Ödeme Gerçekleşsin

Sunulan hizmetten memnun kaldığınızda, işlemi tamamlandı olarak işaretleyebilirsiniz ve freelancer’in ödeme aldığından emin oluruz. Çalıştığınız freelancer için bir geri bildirim bırakarak topluluğumuzun gelişmesine yardımcı olabilirsiniz.

Freelancer için nasıl çalışır?

1

Hizmetinizi oluşturun

Vermek istediğiniz hizmeti detaylı bir şekilde açıklayın. Önceden yapmış olduğunuz benzer çalışmalar varsa onlardan bahsedebilirsiniz. Sağladığınız hizmeti özgürce açıklayın ve teslimat sürenizi belirtin !

2

İletişime geçin

Müşterilerinize iyi bir iş sağlamak için mutlaka istenilen hizmet hakkında detaylı bilgi sahibi olun. Teslimat sürenizi istekler doğrultusunda güncelleyin. İletişime geçmekten çekinmeyin. Müşterilerin oluşturduğu isteklere mutlaka göz atın ve bütçelerine uygun teklif verin !

3

Kazanmaya başlayın

Sağlamış olduğunuz hizmet müşterinize teslim edildiği anda kazancınız hesabınızda olacaktır.

İşlerinizi hızlandırmak ve işletmenizi büyütmek için gereken yeteneği bulun.

Daha neyi bekliyoruz?