Sosyal Medya Tasarımları

her geçen gün kullanıcısı artan sektörün vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Sosyal medya tasarımları artık kurumsal kimliğin bir parçası olmakla birlikte pek çok fenomen ve işletme hesabının da olmazsa olmazları arasında. Facebook, instagram, twitter gibi en çok kullanılan platformların post tasarımı, sayfa tasarımı, kapak tasarımı gibi hususlar gerek takipçiler gerekse profesyoneller için artık bariz bir marka değeri göstergesi olarak algılanıyor. Dolayısı ile Sosyal medya grafik tasarım alanında yeni bir iş kolu yeni bir meslek dalı olarak karşımıza çıkıyor. Sosyal medya tasarımcısı temel olarak ilgili sosyal medya görsel tasarımını hazırlarken hem boyut hem de markanın renk tonları ile profesyonel içerikler üreterek gerek marka değerini gerekse görsel içerik kalitesini üst düzeyde tutuyor. Oldukça esnek bir aralığı olan sosyal medya post tasarım fiyatları çalışacağınız grafikerin içerik kalitesine göre de değişiklik göstermektedir.

Sosyal medya görselleri tasarlayabilirim...
Fiyat 100.00 ₺
Profesyonel Ve Dikkat Çekici Thumbnail Tasarlayabiliri...
Fiyat 10.00 ₺
Sosyal Medya Tasarımları Yapabilirim...
Fiyat 100.00 ₺
Fotoğraflarınızı Renklendiririm Thumbnail Yaparım...
Fiyat 30.00 ₺
Farklı Türlerde Tasarım Yapabilirim...
Fiyat 30.00 ₺
Youtube Banner Tasarımı Yapabilirim...
Fiyat 20.00 ₺
Sosyal Medya İçin Profesyonel Grafik Tasarımlar Yapa...
Fiyat 1,500.00 ₺
5 Tane Sosyal Medya Gönderisi Tasarlarım...
Fiyat 30.00 ₺
Sizin İçin Video Montajlarım...
Fiyat 50.00 ₺
Canva Uygulamasını Profesyonel Olarak Kullanabilirim...
Fiyat 20.00 ₺
Youtube Veya Twitch Tasarım Logo...
Fiyat 20.00 ₺
Sosyal Medya Post Ve Story Tasarımlarınızı Yaparım...
Fiyat 20.00 ₺
Daha Fazla
Sosyal Medya Tasarımı Nedir?

Facebook, instagram, twitter vb. platformlarda kişisel ya da kurumsal hesabınızın paylaşım görselleri, profil fotoğrafı, kapak fotoğrafı gibi görsellerini içeren tasarım türleridir.

Sosyal Medya Tasarımları Ne İşe Yarar ?

Genel olarak sosyal medya tasarımları kurumsal bir imaj çizmek ve marka bilinci oluşturmak için tasarlanarak son kullanıcıya sunulur. Fenomen hesapların ve bazı kişisel hesaplarında son dönemlerde marka bilinci oluşturmak, daha fazla takipçiye ulaşmak, insanlara kaliteli içerik sunmak gibi amaçlar ile sosyal medya tasarımlarını kullandığı fark edilmektedir.

Neden Sosyal Medya Tasarımı Yaptırılmalıdır ?

Takipçileriniz için branding oluşması, kurumsal bir kimlik görünümü çizilmesi, akılda kalıcı bir markaya sahip olmak ve takipçiler ile etkileşimi maksimum seviyeye çıkarmak için sosyal medya tasarımları yaptırılmalıdır.

Sosyal Medya Post Tasarımında Nelere Dikkat Edilmelidir?

Özelikle kurumsal firmalarda firma renkleri ile uyumlu, modern renk ve çizgilerin kullanıldığı, siyasi ya da ideolojik herhangi bir renk tonu ya da simge kullanmadan toplumun tüm kesimine hitap edecek sadelikle tasarımlar takipçiler ie olan etkileşimi her zaman daha üst seviyeye çıkarmıştır.

Sosyal Medya Post Tasarımları Nasıl Yapılır?

Çeşitli masa üstü programlar ile sosyal medya post tasarımları yapılabilir. Gelişen teknoloji bu çalışmaları her ne kadar mobil uygulamalar içerisine sokmaya çalışmış olsa da masa üstü programlar ile üretilen içeriklerin özgünlüğü ve kalitesi pozitif olarak oldukça farklıdır.