DİŞ KLİNİĞİ İÇİN ANDROID ARAYÜZLÜ HASTA ONAMI UYGULAMASI

Diş Kliniklerimizde hastalarımızdan aldığımız Onam Metinleri için Android arayüzünde çalışacak firebase vb bulut veritabanında ayrı ayrı PDF'ler halinde imzalı döküman depolayacak bir uygulama geliştirme işi.

İş akışı şu şekilde:

Başvuran yeni hastamıza banko görevlilerimiz "KİMLİK GÖREREK" Ad Soyad TCKN Tel no bilgilerini giriyor ve Dosya oluştur'a tıkladığında İlgili Tabletteki uygulamanın arayüzüne; imzalanmaya ve istenen kutucukların işaretlenmesine hazır bir dosya düşüyor. Hasta ilgili alanları doldurup imza alanını Tabletten Kalem ile imzalıyor. Tamamla dendiğinde uygulama dosyayı otomatik olarak .pdf olarak belirlenen Cloud Drive'a atıyor.

Banko görevlilerimiz veri girişini windows bilgisayardan yahut android bir cihazdan yapabilir. Yani Ad Soyad TCKN vb kritik verilerin girişi bir webpage arayüzüyle yahut aynı uygulama içerisinde bir Kullanıcı Girişi ile çözülebilir.

Çözülmesi gereken problemlerden biri de: Şubeli bir kurum olduğumuz için Şube seçimi yapılmalı ve doğru hasta bilgileri imzalanmak üzere doğru tabletin arayüzüne düşmeli. Fakat oluşturulan tüm imzalı dosyalar aynı veritabanında kaydedilmeli. İlerisi için de yeni şube eklenebilmesine imkan verilmeli.

Çalışacağımız freelancer yahut ekibin android, ios ve web platformlarında bilgi sahibi olmasını tercih ediyoruz. Bir sonraki etapta kurum içi iş takibi için bir Task Management, İzin Takip ve Talep Modülü, Stok Takip modülü olan bir CRM çözümü isteyeceğiz. İlerki projelerimizde de aynı kişi/kişiler ile uzun soluklu çalışabilmeyi arzuluyoruz.

Bütçe: 1,000.00 ₺ - 2,500.00 ₺
Teslim Tarihi: 20 gün
Son tarih: 30 Eylül 2021
Ekleri yükle:
13 Eylül 2021