Cameo.com benzeri, klon web ve mobil app projesi

Merhabalar,
Cameo.com gibi bir web sitesi ve mobil aplikasyon yaptırmak istiyorum.
Flutter uygulama geliştirme uzmanlığı olan,
Web sitesinin front end ve backend programlamasını yapacak,
Deneyimli bir freelancer ile çalışmak istiyorum.
Mobil ve web uygulamanın aşağıdaki versiyonları olacak.
* Kullanıcı/Üye uygulaması, sipariş verip ödeme yapacak. Gelen video ve dosyaları download edebilecek ve hediye edeceği kişiye gönderebilecek. Sosyal medyadan paylaşım yapabilecek. Arkadaş daveti gibi fonksiyonlarla kredi/bonus kazanabilecek.
* Celebrity uygulaması. Gelen siparişi görüntüleyebilecek, video çekip edit yapabilecek. Video ve dosyayı sisteme gönderip mail ve sosyal medya ile paylaşabilecek. Kazandığı paraları, hesabını görebilecek ve yönetebilecek. Kendi profil sayfasını oluşturup yönetebilecek.
* Admin uygulaması, tüm istekleri görüntüleyip onaylayacak, ödemeleri ve kullanıcı hesaplarını görüntüleyip raporlar alabilecek ve hesapları yönetebilecek. Celebrity’lerin gönderdiği video ve mesajları görüntüleyip inceleyerek onay verebilecek.
* CMS içerik yönetim yazılımı ile tüm içerikler, kullanıcı hesapları görüntülenip yönetilebilecek, videolar ve içerikler onaylanabilecek ve her türlü raporlama alınabilecek. Ünlülerin cari hesapları görüntülenip yönetilebilecek ve raporlamalar alınabilecek.

Bu proje için web ve mobil tabanlı uygulamayı geliştirip, 1 yıllık maintenance ve ek geliştirmeleri üstlenebilecek freelancer’ların tekliflerini bekliyorum.

Teşekkürler,
Deniz

Bütçe: 5,000.00 ₺ - 7,000.00 ₺
Teslim Tarihi: 18 gün
Son tarih: 8 Eylül 2020
Etiketler: flutter, front end ve backend programlama, hybrid app, Mobil app development, web development
31 Ağustos 2020