lutfiaydeniz

Dijital pazarlama ajansımıza düzenli içerik üretecek metin yazarları arıyoruz. Yazılım teknolojisi konusunda faaliyet gösteren müşterilerimiz için kullanılmak üzere blog yazısı ve benzeri içeriklerin oluşturulması ihtiyacımız bulunuyor.

Sürekli çalışacağımız iş ortakları arıyoruz ve yazılım&bilişim konusunda tecrübesi bulunan kişileri tercih ediyoruz. Seçim sürecinde daha önce yayımlanmış örnek yazıları inceleyerek karar vereceğiz. Bilişim alanında tecrübesi olmayan veya yazılım, IT, bilişim konularında daha önce içerik üretmemiş kişilerin başvuruları dikkate alınmayacaktır.

Yayınlanan kategori
Burdao

Burdao web sitesinin tanıtımlarında kullanılmak üzere genel bir tanıtım yazısı basın bülteni gibi düşünebiliriz yada farklı bir versiyon

burdao.com web sitemde 19 ürün bulunmakta. Her ürün için bir tanıtım yazısına ihtiyacım var. Makelenin 300 / 500 kelimelik olması gerekiyor.

Ürünlerimizin tanıtımı ve Burdao için yazılacak olan makalelerin İçerisinde kullanılması gereken

"Güzellik" "Bakım" "Kolajen Maske" "Cilt Bakımı" "Yüz Bakım Maskeleri" "Doğal İçerikli Yüz Maskesi" " "Cilt Maskeleri" "Güzellik Sırları" "Bakım Ürünleri" "Kozmetik Ürünler" "Yüz Bakım Ürünleri" "Gençleştirici Bakım Maskeleri" "Cilt Temizliği" "Nemlendirici Maske" "Cilt Tipine Uygun Maske Seçimi" "Yüz Bakımı" "En iyi yüz Maskesi" kelimelerinin geçmesi gerekmekte. Hepsinin bir anda aynı şekilde kullanılması mümkün değildir tabiki. küçük değişiklerle okuyucuyu bilgilendirecek ve satın almaya teşvik edecek değişiklikler yapılabilir. yeni kelimeler eklenebilir.

bunun dışında ürünler için hazırlanan yazılarda ürünün içeriği ile ilgili "El Maskesi" " El Bakımı" Ayak Maskesi" " Ayak Bakımı" "Cilt Sıkılaştırıcı Maske" "Nem Maskesi" "Yüz Lekeleri İçin Maske" "En İyi Yüz Maskesi" "Cilt Lekelerine Maske" "Cilt Bakım Maskesi" "Siyah Nokta Maskesi" "Yüz Nemlendirici Maske" "Kuru Cilt Maskesi" "Kuru Cilt Bakımı" "Cilt Lekeleri İçin Maske" "Kırışıklık Maskesi" "Kırışıklık Karşıtı Maske" "Kırışıklık İçin Maske" "Köpük Maskesi" "Oksijen Maskesi" "Gözaltı Morluk Giderici" "Sivilce Maskesi" "Akne Maskesi" "Gözaltı Torbalarını Giderme" "Yüz Serumu" " Yüz Spreyi" "Makyaj Sabitleyici" "kuru Cilt Maskesi" "Yağlı Cilt Maskesi" "Karma Cilt Maskesi" gibi gibi gibi içerği destekleyici kelimelerin en az iki üç kez kullanılması bu kelimelerle birlikte edinilecek başka yararlı kelimelerinde kullanılarak yazılan içeriklere ihtiyacımız bulunmaktadır

Ayrıca

Yukarıdaki konularla ilgili olarak her ay 10 adet blog yazısına ihtiyacımız var.

Tüm verilen bilgilerin değerlendirmenizi ve zaman/fiyat teklifinde bulunmanızı rica ederiz

Yayınlanan kategori ,
Ozgunak

Turkce 5 adet 35 dakikalik videolari Arapça, Yunanca, Hintçe, Tamilce, İspanyolca,Arnavutça seslendirecek bay aranmaktadir. Bu dillerden birini biliyorsaniz basvurabilirsiniz.Videolar Turkcedir. Urun tanitimi nasil kullanildigini anlatan videolardir. Abarti fiyat isteyenler basvurmasin lutfen. Fiyat konusunda anlasilirsa diger urunlerin videolarİ icinde devam edilecektir.

Yayınlanan kategori ,
PierreCassi

Sitelerimize Seo Uyumlu Makaleler yazdıracaktır İlgilenen Arkadaşların İrtibata Geçmesi Rica Olunur..

Etiketler: makale, makale yazdır, makale yazdırılacaktır, SEO uyumlu makale