Ada Dijital, işletmelerin ihtiyaç duydukları web tasarım, web yazılım, e-ticaret yazılımları ve mobil yazılım ihtiyaçlarını profesyonel olarak karşılamak için alanlarında uzman ekibiyle 2013 yılında kuruldu.

Ada Dijital ekibi olarak amacımız, 10 yılı aşkın süredir bu sektörde çeşitli projeler geliştirmiş ekibimiz ile sizlere en iyi şekilde hizmet vermektir.
Kurumsal web siteniz için yeterli paket donanımlarına sahip hosting hizmeti de tarafımızca sağlanmaktadır.

Paket içerisinde kaynak kodları siz değerli müşterilerimiz ile paylaşılmamaktadır.İster kişisel bir web sitesi ister firmanız için kurumsal bir web sitesi yaptırabilirsiniz.

Temalarımız önceden hazırlanmış temalar değildir. istekleriniz doğrultusunda tasarım yapılacaktır.


Web Sitesi Nedir?
Web sitesi, işletmenizin internetteki adresidir. Bir web sitesi yaptırdığınızda işletmenizi dünyaya açmış olursunuz.

Admin Panelli Web Sitelerinin Ayrıcalıkları Nelerdir?
Admin paneli sayesinde dinamik bir web sitesi sahibi olursunuz.Bu panel sayesinde web sitenizi 7/24 kimseye ihtiyaç duymadan güncelleyebilirsiniz. 

Hazırladığımız Web Sitelerinin Yönetimleri Kolay Mıdır?

Evet. Hazır CMS sistemler kullanmıyoruz, Tamamen kendi geliştirdiğimiz yazılımlar ile firmaya özel web sitesi oluşturduğumuz gibi firmaya özel yönetim paneli hazırlıyoruz. Karmaşık yapıdan uzak, kolay yönetilebilir.

Ne Kadar Süre Teknik Destek Alabilirsiniz?

Dilediğiniz kadar teknik destek alabilirsiniz, ayrıca web sitelerini her firmaya özel geliştirdiğimiz için yeni modül/sayfa istediğinizde bunu hızlıca sağlayabiliriz.  Yeni modül/sayfa talepleri ekstra ücretlendirilecektir.

Web Sitenizi Kaç Günde Teslim Alabilirsiniz?
Web sitenizi 7 günde teslim etmeyi hedefliyoruz. Ancak bazen sipariş yoğunluğuna göre teslimat süresi 10 günü bulabiliyor

 

Ek Sipariş

adadijital diğer ilanları

Ben, restorant ve cafeniz için dijital tablet menü ha...

Fiyat 4,000.00 ₺