• 1 Gün
Üniversiteden bu yana asıl eğitimini almış olduğum Sanat Yönetmenliği ile birlikte uzun süredir profesyonel olarak Kurumsal İletişim faaliyetlerini sürdürüyorum. Bu bağlamda Marka Danışmanlığı başta olmak üzere grafik tasarım, özellikle SEO uyumlu birden fazla dilde içerik yazımı ve editörlüğü, İngilizce - Türkçe çeviri yapıyorum.

Senelerdir farklı sektörden işverenler için çift yönlü çeviriler yapıyorum. Türkçe ve İngilizce çevirileri profesyonel bir şekilde ve titizlikle gerçekleştiriyorum. Teknik ve akademik çevirilerde deneyimli olmakla birlikte; sağlık, teknoloji, spor gibi alanlarda da çok sayıda çevirim mevcuttur. Çevirileri göndermeden önce gözden geçirip kontrol ediyorum, böylece hatalı çeviri oluşma ihtimalini en aza indiriyorum.

Hizmet detayları

  • Çeviri hizmetini Türkçeden İngilizceye ya da İngilizceden Türkçeye çeviri şeklinde sunuyorum.
  • Fiyatlandırma 300 kelime içindir ancak kapsamlı projelerde indirim uygulanır.
  • 1000 kelimeye kadar olan çeviri işlerini aynı gün içerisinde teslim ediyorum. Daha uzun çeviriler için teslim süresi uzayabiliyor. Net bir teslim tarihi almak için özel mesaj gönderebilirsiniz.

Profesyonel ve kaliteli bir çeviri hizmeti almak için benimle iletişime geçebilirsiniz. Çeviriden memnun kalmamanız ya da çeviride 3 hata bulmanız durumunda ücreti iade ediyorum.

Ek Sipariş

deryabilgic diğer ilanları

kurum kimliğinize uygun katalog tasarımı yapabilirim...
Fiyat 150.00 ₺
öne çıkan kurumsal kimlik tasarımları yapabilirim...
Fiyat 250.00 ₺
öne çıkan kartvizit tasarımları yapabilirim...
Fiyat 50.00 ₺