WordPress uzmanı olarak işlerinizi yaparım

Profesyonel
Son Görülme: 1 gün önce

iş tanımı

wordpress uzmanı arayan arkadaşlar için çözüm sunabiliyorum. Yaklaşık 10 yıldır profesyonel olarak wordpress ile ilgileniyorum. Ve wordpress uzmanı olarak hemen hemen her türlü problemi sizin için çözebilirim.

Wordpress uzmanı olarak tüm wordpress işlerinizi yaparım

Neler Yapabilirim?

Wordpress kurulumu, tema, eklenti ayarları, seo ayarları, wordpress kullanım eğitimi, tema ya da eklentilerde değişiklikler, özel taleplerin gerçekleştirilmesi, virüs temizleme, site taşıma, sunucu değiştirme, gibi aklınıza gelebilecek her türlü wordpress problemini çözebilirim.

Neden Benimle Çalışmalısınız?

Wordpress uzmanı olarak kurumsal hizmet veriyorum. Tüm işlemlerin faturalı ve garantilidir. Ek olarak işlemlerinizi en ekonomik fiyatlar ve en kısa süre içerisinde gerçekleştirebileceğimin garantisini veriyorum.

Wordpress Uzmanı Olarak Neler Yapabilirim?

Wordpress ile hayal gücünüzün alabildiği her türlü sistemi kurabildiğim gibi her türlü problemi de giderebilirim. Lütfen bana yazmaktan çekinmeyiniz.

Wordpress Uzmanı Fiyatları Hakkkında

Wordpress üzerinde karşlılaştığınız problemler ya da sorunlar değişiklikler gösterebilecek fiyat potansiyeline sahiptir. Basit düzeyde hata giderme işlemleri için herhangi bir ücret talep etmiyorum. Ancak sizlere net bir fiyat verebilmem için teknik hatanızı, varsa ekran görüntülerinizi ve talep edilen değişiklikleri tarafıma iletiniz.

Hangi Siteler İle Çalışmıyorum?

Lisanslı tema ve eklenti kullanmayan web sitelerine herhangi bir çözüm sunamıyorum. Öncelikle lisanslı ürün ve hizmet kullanmanız gerekiyor. Bu konuda d ayine çözüm sağlayabilirim.

Ek sipariş

Toplam
100.00 ₺
+

Diğer işler webmaster

Toplam
100.00 ₺
+
Secure Job

%100 Güvenli

  • Herhangi bir gizli masraf olmadan yalnızca listelenen fiyatı ödersiniz.
  • Teslim edilen işten memnun kalana kadar paranızı saklıyoruz.
  • İş bitecek ya da paranız iade edilecek.