WordPress PageSpeed – İç SEO Optimizasyonu Yapabilirim

Ana Satıcı
Son Görülme: 4 hs önce

iş tanımı

#DİKKAT BU HİZMET  site başı 37$ değerinde olan WP-ROKET Premium eklentisini içermektedir. Hizmeti satın alan her site bu eklentiye ücretsiz sahip olur.
Önemli: WordPress web sitelerinde iç SEO 'yu bitirmeden dış SEO 'ya geçmek hatadır. %80'e varan verim ve emek kaybı yaşatmaktadır.

Ben Kimim ?

Merhaba, 2 Yılı Aşkın Bir Süredir SEO & SEM, Wordpress  Üzerine Profesyonel Hizmet Veriyorum.

WordPress web sitelerinizi Google başta olmak üzere tüm arama motorlarında yükseltmek için PageSpeed fonksiyonlarını eksiksiz optimize ediyorum. Unutmayın SEO site içerisinde başlar...

Bu hizmet WordPress'in en iyi pagespeed eklentisi olan wp roket'i de içermektedir. ( Lisansı yıllık 37$ değerindedir. )

Cache kurulumu ve CDN - XML konfigürasyonu.

Sitenizde ön bellekleme eklentisini ayarlayarak  Google PageSpeed değerini %90'ı aşacak şekilde optimize ediyor ve arama motorlarının sitenizde daha hızlı gezinmesini sağlıyorum.

XML Sitemap ve Robot.txt yapılandırması.

Sitenizin içerisinde bulunan sayfaları arama motorlarının daha rahat bulabilmesi ve akıcı bir şekilde ulaşabilmesi için site sayfalarının tümünü içeren SiteMap oluşturuyorum. Hit ve hemen çıkma oranlarını olumsuz etkileyen SiteMap dışarısında kalması gereken uzantıları Robot.txt dosyasına ekleyerek indexlenme kapasitesinin düşmesini engelliyorum.

Anasayfa ve include edilen bölümelerin optimizasyonu.

Anasayfanız ve anasayfanızdan diğer sayfalara çekilen yüklü CSS animasyonları barındıran Slider , BreadCrumbs ve büyük iFrame bloklarını safe hale getiriyorum. Görsel bozulması olmadan HTML - CSS dosyalarını  sıkıştırarak PageSpeed değerini zirveye taşıyorum.

Görsellerin bulutlanması & optimize edilmesi

Wordpress görsellerinizi CDN yardımı ile bulutlayarak web siteniz üzerinde barındırılmasını önlüyorum. Ortam dosyasından gerekli tag ve açıklamaları ekleyerek görsellerin web sitenizde yer kaplamadığı gibi arama motorları tarafından web sitenizin parçası olarak indexlenmesini sağlıyorum. Böylelikle disk alanından kar yapıyor & SEO 'ya büyük katkı sağlıyorum.

İşlem sonunda elime ne geçicek ?

İşlem bitişinin hemen ardından;

Web siteniz Google'ın sunduğu PageSpeed taramasından minimum 75-90 arası puan alacak.
Artık site içerisinde sayfalarınız akıcı bir şekilde açılarak Google örümcekleri tarafından sıklıkla ziyaret edilir hale gelecek.
Ardından yapılacak link inşası ile hızlıca gözlemlenebilir sonuçlar elde edilebilecek. SEO'nun temelleri atılıp gönül rahatlığı ile link inşasına geçilebilecek.
Web siteniz öncekinden en az 5 kat daha hızlı indexlenicek. ( Tüm arama motorlarında )
Kalıcı ayarlar ile tüm arama motorları artık web sitenizi daha rahat okuyabilir ve indexleyebilir hale gelecek.

Ek sipariş

Toplam
100.00 ₺
+

Diğer işler citay

Toplam
100.00 ₺
+
Secure Job

%100 Güvenli

  • Herhangi bir gizli masraf olmadan yalnızca listelenen fiyatı ödersiniz.
  • Teslim edilen işten memnun kalana kadar paranızı saklıyoruz.
  • İş bitecek ya da paranız iade edilecek.