RankMath PRO Lisansı sağlayabilirim

Yeni Üye
Son Görülme: 1 gün önce

iş tanımı

Merhaba,

RankMath pro eklentisinin ajans planına sahibim. Bu sayede wordpress sitelerinizi ucuz bir şekilde lisanslayabilirim. Satın alma aşamasında wordpress admin bilgilerinizi göndermeniz gerekiyor, aksi taktirdi eklenti aktivasyonunu yapamıyorum. Başka wordpress eklentileri için diğer ilanlarıma bakabilirsiniz.

RankMath PRO nedir, ne işe yarar?

Anahtar Kelime Sıralaması İzleyici: Rank Math Pro, web sitenizin performansını 100'lerce anahtar kelime için izlemenize ve son 12 ay için konum geçmişini izlemenize yardımcı olur.

En Gelişmiş Şema Oluşturucu: Önceden dahil edilmiş şema türleri listesinden seçim yapabilir veya şema şablonları oluşturmak veya Özel Şema Oluşturmak için şema oluşturucuyu kullanabilirsiniz.

Herhangi Bir Web Sitesinden Şemayı İçe Aktarın: Herhangi bir 3. parti URL girebilirsiniz ve Rank Math, Schema'yı bu URL'den otomatik olarak içe aktaracaktır.

Google Trends Entegrasyonu: Doğrudan WordPress Panonuzun içinde odak anahtar kelimelerinizin bir seçimi için Google Trendler verilerini alacaksınız.

Video Şeması için Otomatik Video Algılama: Rank Math Pro, videoların varlığını otomatik olarak algılar ve onları Video Şeması ve Video Site Haritaları için hazır hale getirir

ve daha birçok özelliği barındırıyor!

Ek sipariş

Toplam
50.00 ₺
+
50.00 ₺

Diğer işler selim

Toplam
50.00 ₺
+
Toplam
50.00 ₺
+
50.00 ₺
Secure Job

%100 Güvenli

  • Herhangi bir gizli masraf olmadan yalnızca listelenen fiyatı ödersiniz.
  • Teslim edilen işten memnun kalana kadar paranızı saklıyoruz.
  • İş bitecek ya da paranız iade edilecek.

İlgili Konular