Selamlar, her türlü projenizde kullanabileceğiniz grafik/web tasarım ve çizim/illüstrasyon hizmetime hoş geldiniz. 15 yıldır grafik-web tasarım sektöründeyim, ve kendimi bildim bileli çizim yaparım. Aynası iştir kişinin lafa bakılmaz, aradığınız şey kalite ve profesyonellik ise doğru yerdesiniz.

Merhaba her sektöre uyumlu web sitesi kurulum hizmetime hoş geldiniz.

En uygun fiyata bilgisayar, tablet ve tüm akıllı telefonlarla uyumlu, SEO ayarları yapılmış google dostu modern bir web siteniz olsun istiyorsanız doğru yerdesiniz!

Mobil uyumlu, modern, kullanışlı, profesyonel görünümlü ve ekonomik web sitenizi kısa sürede hazırlayıp aktif hale getirebilirim.

Hazırlanan web sitesi WordPress tabanlı olup, lisanslı temalar ve eklentiler kullanılır. Bu yüzden siteniz sürekli güncel ve güvende kalır.
Sipariş sonrası sitenizde yaşanacak problemlerle ilgili destek veriyorum.
Oluşturduğum siteler yönetim paneline sahiptir, dilediğiniz gibi güncelleyebilirsiniz.
Sizlere sınırsız revize sunacağım.
1 yıl ücretsiz destek vereceğim
Temel içeriğinizi ben ekleyeceğim, teslimat sonrasında panelden kendiniz düzenleyebileceksiniz.

Dilerseniz yapmış olduğum örnek siteler mesaj ile iletilecektir.

Not: Bahis sitesi, +18 vb işlerle ilgilenmiyorum.

Web Tasarım, Web Site Tasarımı, E-ticaret Sitesi, E-ticaret Paketleri, Satış Sitesi, WordPress Site, İnternet Sayfası, Web Sayfası, WooCommerce Site, One Page Site, Landing Page, Tek Sayfa Site, Yaprak Site, Ürün Sayfası, Ürün Satışı, Satış Sayfası, Kurumsal Site Tasarımı, Yönetilebilir Site, Yönetim Panelli Site, Mobil Uyumlu Site, Web Site Paketleri, Hazır Web Sitesi, Rent a car Sitesi, İnşaat Sitesi, Mimarlık Sitesi, Emlakçı Sitesi, Otel Sitesi, Pansiyon Sitesi, Tur Sitesi, Turizm Sitesi, Cafe Sitesi, Restoran Sitesi, Okul Sitesi, Eğitim Sitesi, Doktor Sitesi, Medikal Sitesi, Klinik Sitesi, Sağlık Sitesi, Blog Kurulumu, Dernek Sitesi, Belediye Sitesi, Parti Aday Sitesi, Avukat Sitesi, Hukuk Sitesi, Avukatlık Sitesi, Temizlik Firması Sitesi, Online Satış Sitesi, Tamir Sitesi, Tesisatçı Sitesi, Kuaför Sitesi, Güzellik Salonu Sitesi, Kişisel Site, Fotoğrafçı Sitesi, Spor Salonu Sitesi, Firma Sitesi, Hazır web sitesi, Hazır İnternet Sitesi, Hazır Web Siteleri, Hazır İnternet Siteleri, Hazır Site, Hazır Web Sayfası, Hazır İnternet Sayfası

Ek Sipariş

ozturkmedia diğer ilanları

Profesyonel landing page, one page hazırlarım...

Fiyat 300.00 ₺

Profesyonel e-ticaret sitenizi hazırlarım...

Fiyat 750.00 ₺

Her türlü çizim, maskot ve karakter tasarımı işle...

Fiyat 100.00 ₺