Merhaba, Ben Pamukkale üniversitesinde Bilgisayar ve öğretmenliği okuyorum.Ayrıca freelancer olarak web tasarımı yapıyorum.Wordpress üzerinden siteler kurabilirim yardımcı olabilirim.Bunun dışında e-mail marketing olarak MailChimp servislerinde hizmet edebilirim.Ana dilim Banagalce.Ana dilim haricinde İngilizce Türkçe ve Hintçe yi ileri seviye de biliyorum. Kullandığım hizmetler: 1.HTML5 ve CSS3 3.Wordpress web sitesi 4.Wordpress landing sayfa 5.Wordpress Migration,Yoast SEO ve Dili değiştirmek. 7.Mailchimp servisleri(Mailchim landing sayfa, Mailchimp automation, Mailchimp Lead generation).

Merhabalar,
Öncelikle profilime girdiniz için size teşekkür ediyorum. Ben WordPress ve Mailchimp uzamınıyım. İki yıldır WordPress siteleri kuruyorum. SEO uzamanlığı ve Email servis da veriyorum aynı zamanda WordPress ile ilgili mesela WordPress Migration, Yoast SEO, WPML, Gravity form ve Mailchimp servisleri de veriyorum.
Sizde profesyonel bir websitesi istiyorsanız(Blog sitesi,Apps & Games sitesi,Bussines sitesi,Berber sitesi ve E-Ticaret sitesi ) en iyi şehkilde web siteleri hazır hale getirip teslim edebilirim.

Ek Sipariş

REAJUL_ISLAM diğer ilanları

Wpml (Dil) Çeviri Konusunda Size Yardımcı Olabilirim...
Fiyat 150.00 ₺
WordPress siteleri yoast SEO yapabilirim...
Fiyat 50.00 ₺
WordPress İle Landing Sayfa Kurabilirim...
Fiyat 80.00 ₺