• 1 Gün
Herkese merhaba. Daha önce Bosch, Arnica, Enza Home ve Kartal Yuvası gibi büyük markalarla çalışmış, deneyimli bir metin yazarıyım. Bunların yanında dijital ajanslarda içerik editörlüğü de yaptım. Gezi blogundan evcil hayvan bloguna, haber metninden ürün tanıtımına, backlink içeriğinden burç yorumuna kadar her türlü yazı işi için iletişime geçebilirsiniz. Revize sayısı konusunda belli bir sınır koymuyorum. Metin sizin istediğiniz hale gelene kadar düzenleme yapabiliriz. Ücret tarifesini öğrenmek için günün her saatinde mesaj atabilirsiniz. Herkese keyifli çalışmalar dilerim.

Merhaba,

Daha önce Koçtaş, Bosch, Arnica, Prontotour, Enza Home ve Kartal Yuvası gibi büyük markalarla çalışmış, deneyimli bir metin yazarıyım. Talebiniz üzerine örnek çalışmalarımı içeren bir Word dosyasını tarafınıza iletiyorum.

Ücret tarifem 100 kelime için 10 TL'dir.

300 ve 500 kelimelik metinleri 1 günde, 1000 kelimelik metinleri 2 günde yazıyorum. Revize sayısı konusunda belli bir sınır koymuyorum. İlgilenirseniz ve sormak istedikleriniz olursa mesaj atabilirsiniz..

Saygılarımla

Ek Sipariş