• 3
Selamlar Ben Mukaddes, 1978 İstanbul doğumluyum. Açık öğretim bankacılık & sigortacılık mezunuyum. Bunun yanında ikinci mesleğim olan ve gerçekten gönül verdiğim web yazılım ve programlama sektöründe serbest olarak çalışıyorum. Ayrıca E-ticaret sitenize ürün veri girişi konusundada deneyim sahibiyim Sizlerede bu konuda destek vereceğimi bilmenizi isterim. Sorun çözme, Hızlı işlem yapma ve sorunsuz geri dönüşler için her zaman destekçinizim. Şİmdiden Teşekkürler Görüşmek Üzere,

Selamlar,

Öncelikle web sitelerinizin ihtiyacı olan her türlü konuda yanınızda olduğumu bilmenizi isterim. Örneğin; sitenizi dilediğiniz gibi yönetebilmek istemez misiniz? Resimlerinizi ekleyip, makalelerinizi istediğiniz sayfalarda yazabileceğiniz, menüleriniz, sitenize eklemek istediğiniz videolarınızı , kategori sistemi, hakkımızda sayfası, iletişim sayfası ve daha birçok beklentinizi kendiniz yönetebileceğiniz Admin panelli sizin kontrolünüzde olacak panel sistemini tasarım ve programlaması entegrasyonu ile yine web sitenizin tüm tablet, cep telefonlarıyla uyumlu responsive özelliği ile programlamasını sağlamak web siteniz ile ilgili yapılacak ilk işlemlerdir.

Ayrıca web sitenizin arama motorlarında üst sıralara çıkaracak olan Seo optimizasyonu ile Google arama motorlarına dost optimizasyon işlemi sayesinde siteniz aramalarda üst seviyelere çıkarma. Revizyon işlemleri ile en yeni yazılım ve programlama teknikleri ile sitenizde zengin içerikler ve görseller hazırlayarak aynı zamanda PDO arayüze sahip veri tabanı entegrasyonu ile web sitenizi kalıcı hale getiriyorum.

Mysql php Myadmin ile veri tabanı işlemleri hazırlayarak sitenizdeki sayfalama ve istediğiniz sayıda kategori, resim, makale ekleme imkanı sunuyorum.

Umarım çalışma fırsatımız olur. En kısa zamanda ve teslimat yaparak sitenizi sorunsuz olarak tamamlamak ilk hedefim.

Şimdiden teşekkür ediyorum.

Temel Paket

Bu Paket responsive mobil uyumlu web programlama, veri tabanı içerir

4 günde teslim

1 revizyon

8 Sayfa Sayısı

Responsive Tasarım

[1000 TL]

Standart Paket

Bu paket Mobil uyumlu, veri tabanı bağlantısı , ve içerik yönetimi içerir

5 günde teslim

1 revizyon

10 Sayfa Sayısı

Tasarım Özelleştirme

İçerik Girişi

Responsive Tasarım

[1800 TL]

Pro Paket

Bu paket Mobil uyumlu, veri tabanı bağlantısı , ve içerik yönetimi ve Admin panelli web siteleri içindir

7 günde teslim

1 revizyon

15 Sayfa Sayısı

Tasarım Özelleştirme

İçerik Girişi

Responsive Tasarım

[2300 TL]

Ek Sipariş