• 7
ASP.NET, .NET CORE,Javascript, ANGULAR, PHP, NODEJS, DART-FLUTTER, MYSQL-MSSQL,PYTHON,C# GİBİ TEKNOLOJİLER İLE YAZILIM GELİŞTİRME YAPIYORUM 4 YIL TECRÜBEM VAR. EGE ÜNİVERSİTESİ MEZUNUYUM. UYGUN FİYATLI YÜKSEK KALİTELİ İŞ İÇİN BİZE BAŞVURABİLİRSİNİZ!

ASP.NET, .NET CORE, PHP , NODEJS, JAVASCRİPT,PYTHON,HTML5-CSS3,BOOTSTRAP,ANGULAR,MYSQL-MSSQL gibi teknolojiler ile tamamen sizlere özel, isteklerinize uygun, E-Ticaret, Kurumsal Web Siteleri, Blog, Tanıtım Siteleri gibi bir çok web site modelini isteklerinize uygun harika tasarımlar ile siparişiniz üstüne tam gününde teslim garantisiyle ve yılda 3 revize hakkı ile sizlere hizmet vermekteyiz. Web sitelerimizin hepsi Responive mobil-tablet-pc ile uyumludur ve hepsinde yönetim paneli mevcuttur. Ekibimiz bir çok iş tecrübesine sahip, çalışmaktan ve müşteriyi memnun etmekten yorulmayan dinamik 7/24 ulaşabileceğiniz bir ekiptir. Eğer sizlerde şirketiniz, şahsınız, kurumsal iş hedefleriniz için geniş kitlelere oluşmak isterseniz, E-Ticaret sitesi olmasa bile sipariş vereceğiniz her hangi bir web site modelinde bile para kazanmak isterseniz, Google aramalarında en üstte çıkmak isterseniz en uygun fiyatlı, zamanıda teslim,harika tasarımlı işler için bizi tercih etmelisiniz

Not:
Lütfen sipariş verdikten sonra yada vermeden önce bize mail yolu ile ulaşın. Çünkü iş modelinize göre fiyatlar değişkenlik gösterebilir.  İlanda ki fiyat ortalama fiyattır, fiyat daha da düşebilir bilginize. Tasarım süresince müşteri ile interaktif olarak iletişime geçilip fikir alışverişi yaparak iş yürütülmektedir.

Ek Sipariş