• 30

Merhabalar ben Görkem Yaklaşık küçüklüğümden beri bilgisayarlara ilgi duyuyorum. Çoğu programlama dilini öğrendim ve öğrenip kendimi geliştirmeye devam ediyorum. Kendimi tanımlamak gerekirse ben bir bilgisayar aşığıyım diyebilirim. Bilgisayarlar benim için her şeydir bilgisayar ile ilgili bir video gördüğümde acaba özellikleri ne diye videoyu iyice incelerim.

Peki ya ne satıyorum?

Bu konuya gelirsek sizin için sıfırdan bir altyapı oluşturup tamamen sizin istekleriniz üzerine bir web sitesi yazabilirim tabi ki bu ne sitesi istediğinize bağlıdır sadece tasarımları fotoğrafları görselleri sizden alıyorum ve istediğiniz bir şekilde siteyi temalandırıyorum. Temayı kendim elimle yazıyorum bu yüzden hatalar olmaması açısından sizlerden uzun bir süre isteyeceğim. Uzun dediğime bakmayın maksimum 1.5 ay süren bir iş olacaktır. Çoğu zaman bilgisayar başında olduğumdan dolayı bana ulaşmanız kolay olacaktır. Bu sayede isteklerinizi kolay bir şekilde siteye aktarabileceğim.

Neden benimle çalışmalısınız?

Çünkü hem uygun fiyat hem' de sizlerin kafasındaki siteyi zihnimde kolay bir şekilde canlandıracağımdan dolayı bu işte iyi anlaşacağımızı sanıyorum.

Ek Sipariş