• 7
2001 doğumluyum.

Veri Bilimine ve Python Geliştiriciliğine ilgi duyuyorum. Bu konularda herhangi bir isteğiniz bulunuyorsa, talepleriniz doğrultusunda hareket etmeye hazırım.

HTML, CSS temel blokların üzerine dilediğiniz Bootstrap gibi bu iki temel bloğun üzerine kurulmuş bir kütüphaneyi kullanarak bir basit site (blog sitesi, kişisel bilgilerinizin bulunduğu iletişim sitesi vb) kodlayabilirim.

Javascript\'in üzerine Jquery ve AngularJs kullanarak her türlü Front-End fonksiyonu çağırabilirim. Sadece istediğinizi belirtin, hepsi bu kadar ;)

Tamamen kodlamaya dayalı ve WordPress kullanmadan Front-End site kodluyorum.

* Sıradan Müşteriler için: Buradan alacak olduğunuz siteye istediğiniz resimleri videoları vb kodlayabilirim ve siz bu siteyi alıp bir hosting firmasına yıllık ücret ödeyerek Dünya\'ya sunabilirsiniz! Reklamlar koyabilir ve bir pasif gelir kaynağı oluşturabilirsiniz! 

* Yazılımcılar için: Buradan alacak olduğunuz siteyi, kaynak kodunu değiştirerek internetten bulabileceğiniz onbinlerce resim vb ile değiştirebilirsiniz ve kendinizi geliştirebilirsiniz.

Bu alanda henüz yeni hizmet vermeye başladım, yazılımcılık eğitimim genel olarak çok daha eski ancak web developer olarak henüz yeniyim diyebilirim.

- * Lütfen tam olarak ne istediğinizi bir çeşit betimleme yoluyla anlatın.
- * Üzerinde çalışılacak kütüphaneleri belirtin.

Şuan için kendime özgü kişisel bir blog sitesi kurmaktan öteye gidemedim.

Bu konuda sorun çıkarabilecek bir alanda başka bir soruya rastlamadım.

Ek Sipariş

emirhanemeksiz3 diğer ilanları

Python programlama ile makine öğrenmesi hizmeti vereb...
Fiyat 500.00 ₺
Python programlama ile veri girişi hizmeti verebilirim...
Fiyat 30.00 ₺