• 2
10+ yıldır sektörde C#, SQL, Core Java gibi teknolojilerle projeler geliştiriyorum. Ayrıca veri analizi konusunda tecrübeye sahibim. Big Data teknolojileri ile ilgileniyor ve veri analizleri yapıyorum.

Windows sunucu kurulumu ve yapılandırılması konusunda sizlere yardımcı olmaktan memnun olurum. FTP, DHCP, DC, WSUS, SQL Serv. vb. yapılandırmaları sunucunuzu kurduktan sonra yapar ve isterseniz dökümanlaştırarak kalcı bir kılavuz oluşturabilirim. Böylece sisteme daha sonra bakacak olanlar zorluk yaşamaz ve yanlış işlem yapmazlar.

Günümüzde, gelişen teknolojiyle birlikte sunucu istemci modelli uygulama ve teknolojiler her an elimizde, evimizde, iş yerimizde, hayatın her alanında bizlerle beraber. Neredeyse bir ailenin ev içerisinde fotoğrafları saklamak için bile bir FTP sunucuya ihtiyaç duyacağı günlerdeyiz ki bu teknoloji ve sistemlerin ekonomik hayattaki, iş yaşamındaki önemleri yadsınamaz/gözardı edilemez. Kendimizi/İşimizi geliştirmek için güncel, erişilebilir, sürdürülebilir sistemlere ihtiyacımız var.

Ek Sipariş

ssscool diğer ilanları

SQL, C#, Big Data alanında soru-cevap ve ders verebili...
Fiyat 350.00 ₺
C# – java masaüstü uygulama geliştiririm....
Fiyat 250.00 ₺
Veri analizi ; Raporlama uzmanı olarak isteklerinizi y...
Fiyat 750.00 ₺