• 1 Gün
2016 yılından bu yana seyahat ediyorum ve freelancer olarak çalışıyorum. Özellikle seyahat tavsiyeleri, seyahat rotaları, çevre, doğanın korunması, kampçılık, minimal yaşam ve vegan yaşam hakkında içerikler ürettiğim bir web sitem var. Aynı zamanda düzenli ya da dönemsel olarak yazı yazdığım başka platformlar da bulunuyor.

Web sitesi içeriklerinin yanı sıra aktif bir sosyal medya kullanıcısıyım. Kendi sayfam da dahil olmak üzere yüksek takipçili birçok hesap ve global markalar için içerikler üretiyorum.

Seyahat, doğa, kampçılık ve sağlıklı yaşam içerikli blogumda yayınlanacak reklamlarla ve back link çalışmalarıyla ilgili işbirliklerine açığım. Uzun zamandır sosyal medya üzerine yoğunlaştığım için kullanıcıların isteklerine yönelik, markanızın yararına olacak backlink çalışmaları yürütebilirim.

Neler yapabilirim?

► Blogumda mevcut yazıların içinden markanız veya ürününüz için uyumlu olan bir yazıda sitenize back link verebilirim.

► Ürün ve hizmetinizle ilgili göndereceğiniz yazıları sitemde yayınlayıp, uygun anahtar kelimelerle sitenize backlink verebilirim.

► Blogumda markanız veya hizmetiniz için özgün bir yazı oluşturabilir ve bu yazı içinde uygun anahtar kelimelerle sitenize back link verebilirim.

► Blogumda bu şekilde oluşturduğum içerikleri (yeni yazılan yazıları) sosyal medya hesaplarımdan da paylaşıyorum.

Bu fiyat 6 aylık backlink içindir.

Bunlar dışındaki talepleriniz ve teklifleriniz için iletişime geçebilirsiniz.

Markalarla işbirliği yaparken marka veya ürünün ilgi alanlarımla alakalı olması ve güvenilirliği benim için oldukça önemli. Bu nedenle yalnızca güvendiğim, inandığım, kendim de keyifle kullanabileceğim marka/ürünler ile çalışmayı tercih ediyorum.

Özellikle çevreye ve insan sağlığına zararlı içerikler ihtiva eden, türcülük ve cinsiyetçilik aşılayan, insan hakları açısından uygun olmayan, hayvansal içerik barındıran ve hayvanlar üzerinde test edilen ürünlerle çalışmaya açık olmadığımı belirtmek isterim.

Ek Sipariş

melke diğer ilanları

Instagram hesabımda tanıtım yapabilirim...
Fiyat 200.00 ₺
Profesyonel sosyal medya metinleri oluşturabilirim....
Fiyat 1,500.00 ₺
Tüm özgün metinlerinizi yazabilirim...
Fiyat 150.00 ₺