%50 İndirimli Yükseliş Garantili Seo -Backlink Paketi

Yeni Üye
Son Görülme: 1 hafta önce

iş tanımı

Merhabalar;

Hizmetimizi illegal yöntem kullanılan ve gelişi güzel bir şekilde yapılan backlink paketleri ile asla karıştırmayınız. Çalışmalarımızda Google kurallarına uygun, sizlere tam fayda sağlayacak ve istediğiniz kelimelerde sizi daha üst sıralara getirecek donanıma sahip kaliteli siteler kullanılmaktadır.

Sadece sadeceon.com 'a özel %50 indirimli seo - backlink paketimizden yararlanabilirsiniz. Google yükseliş garantili bu hizmetimiz ile birlikte istediğiniz anahtar kelimelerimizde Google'da daha üst sıralara gelerek geçmişe oranla arama motorlarında daha kolay bir şekilde bulunabilirsiniz. Bugüne kadar hizmet sunduğumuz memnun müşterilerimiz arasında yer alabilmek adına kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz.

Süreç Nasıl İşliyor?

Siparişiniz ardından sitenizi tanıtıcı tanıtım yazısı ve makale tarafımızdan özgün bir şekilde yazılmaktadır. Sitenizi tanıtıcı bir adet kaliteli görsel yine tarafımızdan hazırlanmaktadır. Google'da daha üst sıralara gelmek istediğiniz anahtar kelimelerinize link çıkışları ile birlikte çalışmalarınız gerçekleşmektedir. Google çalışmalarımızı referans olarak almaktadır. Çalışmalarımızla domain kaliteniz artmakta, daha üst sıralara gelmektesiniz. Çalışmalarımız kalıcı olduğu için faydasını uzun yıllar boyunca görebilirsiniz.

Seo - Backlink Paketimizin Detayları Şu Şekildedir;

1-) 2 Adet Web Sitemiz Üzerinden Tanıtım

2-) 5 Adet Blog Çalışması

3) 10 Adet Forum Tanıtımı

3-) 5 Adet Kaliteli Site Üzerinden Tanıtım

Dahil olmak üzere toplamda 20 'den fazla site üzerinden çalışmalarınız gerçekleşmektedir. Çalışmalarınız Google kurallarına uygun olarak özenli bir şekilde herhangi illegal yöntem ya da program kullanılmadan yapılmaktadır. Amacınız Google'da daha üst sıralara gelmek ise %50 indirimli hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

 

Ek sipariş

Toplam
90.00 ₺
+

Diğer işler sayminnn

Toplam
90.00 ₺
+
Secure Job

%100 Güvenli

  • Herhangi bir gizli masraf olmadan yalnızca listelenen fiyatı ödersiniz.
  • Teslim edilen işten memnun kalana kadar paranızı saklıyoruz.
  • İş bitecek ya da paranız iade edilecek.