2003 yılından beri internet hizmetleri ve pazarlama stratejileri üzerine kendimi geliştirdim ve hala geliştirmeye devam ediyorum. SEO, Wordpress ve Dijital Strateji konularında aldığım eğitimleri sizlere uygulamalarım ile aktarıyorum. Referanslarım için AliaRior.com ve FidanDanismanlik.com sitemi inceleyebilirsiniz...

Blog, Web sitesi, Hizmet veya ürünleriniz için isteğe bağlı olarak dünyaca ünlü 5 sitede ve 5 forumda tanıtım yazısı yayınlıyorum. Bu hizmetim için yazdığınız içeriği ve linkleri belirtir şekilde göndermeniz yeterlidir. Ayrıca ücretsiz şekilde tarafımca temin edilecek lisanslı görsel veya sizin sitenizden alınacak görsel ile platforma göre yayınlanacaktır.

Tanıtım yazılarınız dilerseniz SEO uyumlu olarak ve link çıkışı belirlenerek ben de yazılabilir. Bu hizmetim için size sunduğum ekstralar kısmından içerik yazımı dahil olanı seçmeniz yeterlidir. Hazırlayacağım içerik en az 250 kelime ve bir lisanslı görsel içerecektir. Platforma göre görsel ile yayınlanacaktır.

Tanıtımlarınızı Hangi Siteler Üzerinde Yapıyorum?

Medium
Quora
Storia
Flickr
LiveJournal
Tumblr
Bu sitelerin 5'inde yapıyorum.
Forum siteleri değişken olup isteğe göre örnek verebilirim.

Tanıtım Yazılarını Yayınlamak Ne İşe Yarayacak?

Tanıtım yazıları web sitenize doğrudan ziyaretçi sağlayacaktır. Özellikle dünyanın en büyük sitelerinin size referans olması anlamına gelen bu çalışma sonrasında siteniz arama motorları gözünde popülerlik kazanacak ve sıralama yükselmesine katkı sağlayacaktır.

Gereksinimler Nelerdir?

İçeriği siz gönderecekseniz word formatında içeriğinizi ve linklemeleri göndermeniz yeterlidir. İş boyunca iletişim kanallarınıza duyarlı olmanız önemlidir.
Teslimat olarak genelde içeriği siz gönderirseniz aynı gün işlemi tamamlıyorum. Fakat en yoğun zamanları dikkate alarak süreleri belirttim. Aklınıza takılan soru var ise mesaj atabilirsiniz.

Ek Sipariş

aliarior diğer ilanları

Google News’e kayıtlı pazarlama bloğunda içer...
Fiyat 250.00 ₺
Detaylı SEO analizi yapabilirim....
Fiyat 120.00 ₺
Dünya devi medium sitesinden doğal backlink sağları...
Fiyat 25.00 ₺