Merhabalar. İstanbul Gelişim Üniversitesi Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu Antrenörlük Eğitimi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Yönetim ve Organizasyon Programı Spor Yönetimi Bölümü öğrencisiyim. Atletik Performans Antrenörü olarak çalışmaktayım, işimden ayrı kalan vakitlerimde site,logo,afiş,broşür,kartvizit ve menü tasarımları yapmaktayım. Ayrıca şirketler ve kurumlar için proje yazımı ve rekreatif etkinlik organizasyonlarının tüm aşamalarından sorumlu olarak görev yapıyorum.

Merhabalar. Ben İstanbul Gelişim Üniversitesi BESYO-Antrenörlük Eğitimi ve Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Yönetim Organizasyon Programı Spor Yönetimi Bölümü öğrencisiyim. Beylikdüzü Genç Olimpik Spor Kulübü\'nde Atletik Performans Antrenörü Olarak Görev Yapmaktayım.

Sizlere, hedefinize yönelik, yaş/cinsiyet ve performans parametrelerinizi göz önüne alarak en doğru sonuç veren antrenman programlarını hazırlamaktayım. ( Bu İlan 1 Aylık Antrenman Programı içermektedir, 3-6-12 aylık paketlerim için iletişime geçebilirsiniz.)

Dilerseniz antrenman programının yanında size özel, diyetisyen onaylı beslenme programını da satın alabilirsiniz.

Dilerseniz antrenman programının yanında ZOOM programı üzerinden benimle  canlı spor dersi satın alabilirsiniz. (Ayda 5 Canlı Yayın ile sınırlıdır.)  (Uygun günlerimi ve saatlerimi size sunarım, sizin belirlemiş olduğunuz günler ve saatlerde derslerimizi gerçekleştiririz.)

Ayrıca Gentic Trainer belgem neticesinde genetik yapınızı analiz etmeme ve en uygun yüklenme/dinlenme/beslenme parametrelerinizi analiz edip yorumlayacağım \"Genetik Test\" Panelini de satın alabilirsiniz. ( Adresinize posta yolu ile Test Kiti\'ni göndereceğim ve ZOOM programı üzerinden sizlere nasıl test almanız gerektiğini uygulamalı bir şekilde göstererek, testi başarılı bir şekilde almanızı takip edeceğim.)

Saygılarımla,

Ek Sipariş

huseyinnpinar diğer ilanları

GoDady ve Wix üzerinden Web Sitesi Yapabilirim...
Fiyat 200.00 ₺
Etkileyici Logo Tasarımı Yapabilirim...
Fiyat 30.00 ₺