Sitenize Hemen Çıkma Oranını Düşüren Organik Trafik Gönderebilirim

Yeni Üye
Son Görülme: 2 hafta önce

iş tanımı

SİTELERİNİZE %100 ORGANİK, SİZİN TERCİHİNİZE GÖRE %100 TÜRK YADA YABANCI (%100 ABD,  %10 TÜRK, %60 RUS, %30 KATAR, VS.)  YADA DÜNYA GENELİ KARIŞIK TRAFİK GÖNDERİYORUZ.
BU SİSTEMİN DİĞER SİSTEMLERDEN FARKI SİTENİZE GÖNDERİLEN HER ZİYARETÇİNİN SİTENİZDEKİ 5 ALT SAYFAYA KADAR GEZMEDEN ÇIKMAMASI.

5 ALT SAYFA GEZMESİNİN NE FAYDASI VAR:
Sitenizin aramalarda yükselmesindeki en önemli etkenlerden biri Google Analytics hemen çıkma oranıdır. İşte bu sistemde her ziyaretçi 5 sayfa gezdiği için sitenizin HEMEN ÇIKMA ORANINI DÜŞÜRÜR.

Google Aramalarındaki Sıralamada Yükselme,
Sipariş Esnasında Belirleceğiniz Anahtar Kelimelerde Ciddi Oranda Yükselme,
Google'da Hızlı İndex Alma,
Google Arama İle Gelen Ziyaretçilerde Artış,
Ziyaretçilerin Sitede Kalma Oranında Yükselme,
Sitenizin Hiti Yükseleceğinden Sitenize Reklam Alma Şansınız da Artar,
Alt Sayfalarınızın Gösterim Oranı,

Ziyaretçilerinizi,  isterseniz GOOGLE, YANDEX, BING vs. arama motorlarından,  isterseniz INSTAGRAM, FACEBOOK, TWİTTER gibi sosyal paylaşım sitelerinden yada istediğiniz herhangi bir siteden (Örn:milliyet.com.tr) gönderebiliriz.

UNUTMAYIN: Bu Safir Medya Premium Paketinin diğerlerinden farkı Ziyaretçilerin sitenizde 5 alt sayfayı gezmesidir ki; buda Google Analytics'de sitenizin hemen çıkma değerini ciddi oranda düşürür. .

SİTENİZİ ZİRVEYE TAŞIMAK İÇİN BAZI TAVSİYELERİMİZ:

1- Sitenizin SEO yapısının iyi olması lazım. SEO Analizini yaparak gerekli düzeltmeleri yapmanızı tavsiye ederiz.

Sitenizin içeriği özgün olmalı başka sitelerden kopyala yapıştır ile o siteye puan kazandırırsınız ama siz puan kaybedersiniz.
Başka sitelerde ve forumlarda sitenizden bahsedin bahsettirin mümkünse link verin. Özellikle sizin sitenizin kategorisindeki sitelere.
Sitenize organik aramalarla trafik sağlamalısınız ve bu trafik düzenli aralıklarla devam ederse çok daha büyük etki sağlar. (Bu hizmet onu yapıyor)
Sitenizin yaşı da önemli nekadar yaşlıysa okadar avantajlıdır.
Kullanıcı dostu sayfa düzeni ve site içerik sayfa sayısı da önemlidir.
Sosyal Paylaşım Sitelerindeki Paylaşımlar katkı sağlar..
daha çok fazla etken vardır ama başlıcaları bunlar.

Bu Hizmetin İçeriği Ne?
90 TL karşılığında sitenize 30.000 Organik Türk Yada Yabancı trafik gönderiyoruz.  Bu ziyaretçiler 1 gün içinde gönderilir.

Önemli:   Hem bu trafik için hemde seo açısından önemli olduğu için sitenizin Google Analytics yapılandırılmasının olduğundan emin olun. Yani sitenize Google Analytics kodunuz eklenmiş olmalıdır.  

Sipariş Esnasında Sizden İstenecek Bilgiler: 

- Site Adresiniz (URL):

- Arama Motoru Yada Referans Site Seçimi :

- 5 Adet Anahtar Kelime:

RAPORLAMA: Siparişinizi işleme alacağımız zamanı size mesajla bildiririz. Dilerseniz ziyaretçileri anlık olarak Google Analytics'den takip edebilirsiniz. Ayrıca sipariş sonucunda hangi zaman aralığında ne kadar ziyaretçi gönderildiği rapor halinde sunulur.

Her türlü sorularınız için mesaj gönderebilirsiniz.

 

Ek sipariş

Toplam
90.00 ₺
+

Diğer işler sayminnn