• Anında Teslim
45 yaşındayım. Mikrofon oyuncuyusum. Ege Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo-TV ve Sinema Bölümü mezunuyum. Çeşitli televizyon ve radyo kanallarında profesyonel olarak yönetmenlik, yapımcılık, sunuculuk, program ve haber spikerliği, VTR seslendirmenliği yaptım. Yabancı film, reklam, tanıtım, belgesel, animasyon, şiir ve santral (IVR) seslendirmesi yapmaktayım. Güzel Türkçemizi doğru, düzgün bir diksiyon ve artikülasyonla kullanmaya önem veriyorum. Türkçe ve İngilizce dillerinde seslendirme ve dublaj yapıyorum.

Seslendirme ile ilgili bütün işlerinizde yanınızdayım. Reklam ve tanıtım, animasyon, belgesel, sosyal medya seslendirmeleri, kamu spotu seslendirmeleri ve santral seslendirmelerinde tecrübeliyim.

Siparişleriniz talebinize uygun olarak, en kısa sürede, en uygun fiyata, anlaşılır ve düzgün bir Türkçe ile diksiyon, artikülasyon kurallarına uygun bir şekilde seslendirilerek, kaliteli teknik ekipmanla kayıt altına alınır, montajlanır ve size teslim edilir.

Seslendirme ücreti, yayınlanacak olan mecraya, kelime sayısına ve işin mahiyetine ve aciliyetine göre değişkenlik göstermektedir. Yaptığım tüm işlerde ilk koşulum müşterimin memnuniyetidir.

İşin mahiyetine göre değişmekle birlikte, 100 kelimeye kadar olan standart seslendirmeleri genelde 1 saat içerisinde teslim edebiliyorum. Talep edilmesi durumunda video prodüksiyon konusunda da yardımcı olabilirim.

Ek Sipariş

Örnek Ses