• 22

Tüm Platformlarda Müziğinizi Yayınlayabilirim

NE YAPIYORUZ ?

Sizin için müziğinizi Spotify, Apple Music, Deezer gibi platformlarda yayınlarım. Spotify for Artist uygulamasını kullanmanıza olanak sağlarım ve Spotify'da doğrulanmış bir sanatçı olursunuz !

PEKİ BUNU NASIL YAPIYORUM ?

-  Bağlı olduğum bir müzik şirketi var bu şekilde müziğinizi tüm platformlarda yayınlayabiliyorum !

EĞER MÜZİĞİNİZ YOKSA :

- Eğer halihazırda bir müziğe sahip değilseniz sizin yerinize kendi yaptığım beatleri sizin adınıza yayınlayabilirim.

BU HİZMETİ SATIN ALDIKTAN SONRA SIRASIYLA NE OLACAK :

- Müziğinizi ve eğer varsa yayın kapağınızı ( Yok ise ücretsiz bir şekilde yapılır) , yayın isminizi yayın biçimini ( Single, EP,  Albüm) bize iletiyorsunuz. ( Sanatçı adınızı da belirlemeyi unutmayın )

- Ses dosyası .wav ya da .flac formatında yayın kapağını ise ( eğer varsa ) 3000*3000 ile 6000*6000 boyutunda   mesaj kısmından bize göndermeniz gerekmektedir.

- Dosyaları Drive, Mega ya da Mediafire gibi bulut depolama alanı sunan siteleri kullanarak  mesaj kısmından bize iletmeniz gerekmektedir.

- Mesaj kısmından ilettiğiniz bilgiler ile tüm platformlarda sanatçı profilleriniz ve müziğiniz ortalama 21 gün içerisinde  yayınlanacaktır. Yayınlanma tarihini belirli aralıklarda siz belirleyebilirsiniz. ( Eğer satın alırken 60 TL olan ekstra hızlı yayınlama  paketini seçtiyseniz ortalama 10 gün içerisinde yayınlanır ve yine istediğiniz tarih belirlenir. )

- Müziğiniz yayınlandıktan sonra Spotify hesabınız onaylanır ve size bilgiler teslim edilir.

Ek Sipariş

sayminnn diğer ilanları

WordPress Animatör Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺
WordPress Antika Satıcısı Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺
WordPress Astrolog Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺