İsteğiniz Doğrultusundaki Otomasyon Yazılımını Kodlayabilirim

Yeni Üye
Son Görülme: 1 yıl önce

iş tanımı

Bu ilanımda tamamen otomasyonlar üzerine durmak istedim. Öncelikle belirtmek isterim ki istenildiği takdirde programın bir demo gösterimini yapabilirim fakat eğer istenilen programı daha önce geliştirmediysem hemen bir demo çıkarma veya başka bir otomasyon demosu bu da yapabilirim tamamen sizlerin isteğine kalmış bir olaydır her türlü konuda yardımcı olurum.

Zamanında da yapmış olduğum otomasyonlar vardır. Otopark otomasyonu mesela bu otomasyon giriş çıkışları tutarak muhasebeyi alırdı. Bir restoran otomasyonu bu uygulama ise stok, cari, muhasebe ve fiyatlandırma gibi birçok işlemi yapabilen bir programdı.

İlanımızın konusuna geri döndüğümüz zaman verdiğim hizmetten sizlere bahsetmek isterim, istediğiniz otomasyon programını anlaştığımız takdirde belirlediğimiz süre zarfında yapıyorum ayrıca programın gidişatı hakkında sık sık bilgilendiriliyorsunuz hiçbir şeyden sizleri geri bırakmıyorum burada avantajımız mesela istekleriniz olur onları belirtmeniz kolaylaşıyor. Otomasyon programlarımın satışı 350 lira taban fiyatı şeklindedir, programın büyüklüğü, isteklerin çok fazla oluşu gibi durumlarda fiyat artabilir fakat bu istediğiniz programda kendinize özel bir şeyler istemeniz gibi durumlarda meydana gelir. Eğer fiyat size fazla gelirse merak etmeyin anlaşma konusunda sorun yaşamayız destek oluruz birbirlerimize hayırlı günler.

Ek sipariş

Toplam
350.00 ₺
+
150.00 ₺ +
500.00 ₺ +
Toplam
350.00 ₺
+
Toplam
350.00 ₺
+
150.00 ₺ +
500.00 ₺ +
Secure Job

%100 Güvenli

  • Herhangi bir gizli masraf olmadan yalnızca listelenen fiyatı ödersiniz.
  • Teslim edilen işten memnun kalana kadar paranızı saklıyoruz.
  • İş bitecek ya da paranız iade edilecek.