• 3
2016 yılından bu yana seyahat ediyorum ve freelancer olarak çalışıyorum. Özellikle seyahat tavsiyeleri, seyahat rotaları, çevre, doğanın korunması, kampçılık, minimal yaşam ve vegan yaşam hakkında içerikler ürettiğim bir web sitem var. Aynı zamanda düzenli ya da dönemsel olarak yazı yazdığım başka platformlar da bulunuyor.

Web sitesi içeriklerinin yanı sıra aktif bir sosyal medya kullanıcısıyım. Kendi sayfam da dahil olmak üzere yüksek takipçili birçok hesap ve global markalar için içerikler üretiyorum.

Yaklaşık 10 senedir metin yazarlığı alanında çalışıyorum. Köşe yazıları, çocuk hikayeleri, kısa hikayeler, bilgi içerikli makaleler, sosyal medya metinleri ve seyahat yazarlığı konusunda tecrübeliyim.

- SEO konusunda aldığım eğitimler sayesinde web siteniz için SEO uyumlu özgün içerikler oluşturabilirim.

- Yazılarımı hazırlarken özellikle imla kuralları konusunda son derece titiz çalışıyorum. Aldığınız yazıları herhangi bir düzeltme yapmanıza gerek kalmadan iç rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

- Hazırladığım hiçbir yazıda karakter sayısını tamamlamak ya da sırf anahtar kelimeleri kullanmış olmak için gereksiz kalabalık oluşturacak anlamsız ifadeler bulunmamaktadır. Anlatım kendini tekrar etmez.

- Yazmış olduğum yazılarda başka kaynaklardan 'esinlenmediğimi', tamamen özgün içerikler oluşturduğumu özellikle belirtmek isterim.

- Teslim aldığınız işlerde gerekirse fazladan revize verebilirsiniz.

- Acil olan işlerinizi kısa süre içinde teslim edebilirim.

Ek Sipariş

melke diğer ilanları

Instagram hesabımda tanıtım yapabilirim...
Fiyat 200.00 ₺
Profesyonel sosyal medya metinleri oluşturabilirim....
Fiyat 1,500.00 ₺
Blogumda sitenize backlink verebilirim...
Fiyat 300.00 ₺