• 1 Gün
İş Pasifleştirildi

Merhaba, ben Mert;
22 yaşındayım. Uludağ üniversitesi makine mezunuyum. Günlük sorumluluklarımı ve hobilerimi tamamladıktan sonra arta kalan vaktimi bilgisayar karşısında ilgimi çeken konuları derinlemesine araştırmaktan haz alıyorum. Kendini tamamen kişisel gelişime adamış, rekabeti seven ve her işte en iyisi olmayı ilke edinmiş bir gencim. Hobi olarak edindiğim bu bilgi birikimi ile hem sizlere katkı sağlayıp hem de bu işten ek gelir sağlamak adına seo uyumlu makale yazarlığı eğitimlerimi tamamlayıp birçok freelance sitelerde makale yazarlığı yaptım.
Talep ettiğiniz konuda %100 özgün, seo uyumlu, imla kurallarına uygun, akıcı bir anlatım ve sadece bir dil kullanarak yazılmış, kullanıcıyı sıkmayan makaleler yazabilirim.

SEO Uyumlu Makale Hizmetinin Detayları;

  • Makaleler istediğiniz konuda akıcı ve kullanıcı odaklı şekilde hazırlanır.
  • Makale içerisinde SEO kuralları doğrultusunda alt başlıklar kullanılır.
  • Konunun uygunluğuna göre içerik maddeler haline getirilir.
  • Makaleler telifsiz görseller ile zenginleştirilir.

Fiyat 200 kelime için geçerlidir. İsterseniz konu ve anahtar kelime ileterek çalışmayı başlatabilirsiniz. Çoklu alımlarda indirimler uygulayabilirim. Çoklu alımlar hakkında daha detaylı bilgi almak için mesaj yoluyla bana ulaşabilirsiniz.

Satın alma işlemini gerçekleştirdiğiniz makalelerim hakkında geri bildirimleriniz kendimi geliştirmem adına benim için önem arz etmektedir.

İş Pasifleştirildi