Ben, sizin için SEO uyumlu özgün içerikler yazabilirim

Yeni Üye
Son Görülme: 5 ay önce

iş tanımı

Merhaba, 2 yılı aşkın içerik yazarlığı ve dijital pazarlama tecrübemle birçok girişimin ve markanın işlerini büyütmesinde yardımcı oldum. Bir markanın işini büyütebilmesi ve satışlarını artırmasının yolu, doğru içeriklerle web sitesini zenginleştirmesidir. Bende içerik yazmanın önemini biliyor, Google aramalarında üst sıralarda çıkan içerik yazarak işinizi büyütme yolunda size yardımcı olmaya çalışıyorum. İçeriklerimin araştırma odaklı, özgün, yaratıcı ve okuyan kişiye değer sağlayan nitelikte olmasına önem veriyorum.

Dijital ihtiyaçlarınıza bağlı olarak ihtiyacınız olan içerikleri bu ilan üzerinden sunuyorum. Herhangi bir ayrım yapmadan hangi konuda içerik ihtiyacınız varsa özverili, nitelikli ve okuyan kişiye değer sağlayan bir şekilde oluşturmaya özen gösteriyorum. İstediğiniz alana yönelik çalışmalar yapıyor, içeriklerimin özgün ve SEO uyumlu olarak Google aramalarında ön sıralara çıkmasını sağlıyorum. İçeriklerimi yazarken SEO gereksinimlerini kusursuz şekilde yerine getirebilmek adına SEMRUSH ve YOAST gibi araçlardan faydalanıyorum.

PEKİ, HANGİ ALANLARDA İÇERİKLER YAZIYORUM:
• Kurumsal ve bireysel bloglar için sektör fark etmeksizin içerikler yazıyorum.
• Çeşitli girişim, marka ve E-ticaret web siteleri için içerik yazıları, hakkımızda yazıları, misyon ve vizyon yazıları, iletişim ve referans yazıları, ürün meta açıklamaları, harekete geçirici mesajların yazımı ve web sitenizde kullanacağınız sloganınızı yazıyorum.
• Sosyal medya için gönderilerinizin açıklamalarını işinizle en uygun bir şekilde yazıyorum. Görsel ve video sloganlarınızı en dikkat çekici şekilde yazıyorum.
• Basılı ve dijital reklamlar için görsel, metin ve video reklamlarının metinlerini yazıyorum.

- Sipariş vermeden önce mutlaka iletişime geçiniz.

-Uzun süreçli siparişleriniz ve istediğiniz özel yazılar için özel teklifler hazırlayabilirim.

Ek sipariş

Toplam
20.00 ₺
+
15.00 ₺ +
10.00 ₺
Toplam
20.00 ₺
+
Toplam
20.00 ₺
+
15.00 ₺ +
10.00 ₺
Secure Job

%100 Güvenli

  • Herhangi bir gizli masraf olmadan yalnızca listelenen fiyatı ödersiniz.
  • Teslim edilen işten memnun kalana kadar paranızı saklıyoruz.
  • İş bitecek ya da paranız iade edilecek.

İlgili Konular