• 2
38.000 Aboneli Youtube kanalım ile 5 yıldır sosyal medyada yer alıyorum. Bunun dışında Hemşirelik mezunuyum ve Üniversite sınavına çalışan bir öğrenciyim. 

Merhaba videolarınızın kurgusunu istediğiniz şekilde yapabilirim. Sosyal Medya veya herhangi bir platform için sıfırdan kurgulayabilirim veya dilediğiniz yerleri düzenleyebilirim. kesme, hızlandırma, alt yazı, blur, efektleme, basit montaj, logo ekleme, fligran ekleme, vb. pek çok video işlemini gerçekleştirebilirim. Videolarınıza basit efektler ekleyebilirim.


Kurgu Nedir ?

Görüntülerin ve seslerin bir senaryo dâhilinde belli bir amaca uygun olarak peş peşe sıralanmasına “kurgu” veya “montaj” denir.

Blur Nedir?

Blur videonun veya resimlerin tamamının veya bir kısmının bulanıklaştırma işlemidir.

Efektleme Nedir?

Görüntünün ve geçişlerin insan gözüne daha güzel ve akıcı görünmesi için sonradan eklenen işlemlere efekt denir.

Fligran Nedir?

Videonuza işlenmiş olan özel işaretlere Fligran denir.

Videonun Sosyal Medya İçin Önemi Nedir?

Öncelikle günümüzde videolar daha sıklıkla ve ilgiyle tüketilmeye başlamıştır, yazılı çalışmalar yerine videolu çalışmalar insanların daha çok ilgisini çekmeye başlamıştır ayrıca 2018 verilerine göre 4 milyar 200 bin kişi internet kullanıyor. 3 milyar 190 bin kişi ise sosyal medya kullanmaktadır. Bu büyük pazarda yer almak her açıdan avantaj olacaktır. İnsanlara ulaşmak için en doğru ve en kolay yol sosyal medyadır.

Neden Benimle Çalışmalısınız?

İsteklerinizi önemseyerek sizin için en iyi çalışmayı yapmak için uğraş veriyorum. Yaklaşık 5 yıllık Youtube geçmişimle size yardımcı olabileceğimi düşünüyorum. 

Ek Sipariş