• Anında Teslim
Herhangi bir yayıncının bildiği gibi, crunchtime bir öğrenme eğrisi için zaman değildir. Sezgisel ve hemen etkili olan CANLI GRAFİK'in zaman kazandıran, uygun maliyetli araçları, premium içerik sunmanıza ve canlı programlamayı geliştirmenize olanak tanır. Profesyonel grafikler, çarpıcı profesyonel canlı grafikler - gerçek zamanlı.CANLI GRAFİK'in  duyarlı, çok yönlü LIVE çözümleri, tüm deneyim seviyelerindeki yayıncıların gerçek zamanlı olarak üretim yapmalarını sağlar. Taramayı ve üçte birini doğrudan bir veri feed'inden veya e-tablodan dinamik olarak sıralayın. Oylama bilgileri ve izleyici yorumlarını aktarın, Skorbord verilerine ve web istatistiklerine bağlanın. Bağımsız çözümler olarak sunulan ve Telestream, PrestoSports ve Roland gibi şirketler tarafından bir araya getirilen CANLI GRAFİK, anında birinci sınıf video içeriği sunmanıza olanak tanır.

CANLI GRAFİK KJ SİSTEMİ YAYINDAKİ GÖRÜNTÜ ÜZERİNE GERÇEK ZAMANLI OLARAK GRAFİK, ANİMASYON VE YAZILAR BİNDİREBİLMEK İÇİN KULLANILIR.

Profesyonel yayıncılar için en güçlü grafik çözümümüzü deneyimleyin. 16 kanala kadar kanal başına sınırsız sayıda dinamik canlı grafik yayını sunun.

Profesyonel yayıncılar için en güçlü grafik çözümümüzü deneyimleyin. 16 kanala kadar kanal başına sınırsız sayıda dinamik canlı grafik yayını sunun.

Sınırsız Grafik Sunun

16 kanala kadar 4K-NDI® veya 4K-SDI anahtar / dolgu kanalında sınırsız 3D animasyonlu grafik katmanı (kanal başına) görüntüleyin. TriCaster® makro kontrolleri, otomatik grafik sıralama, veri arama araçları, kısayol tuşu işlevleri ve daha fazlası ile gerçek zamanlı oynatmanın tadını çıkarın ve grafikleriniz üzerinde daha fazla kontrol sahibi olun.

Lider Çözümlerle Entegrasyon

Wirecast®, NewTek ™, Broadcast Pix ™, EVS®, Lumantek, vMix®, Blackmagic Design®, Roland®, Panasonic® ve daha fazlası dahil olmak üzere önde gelen NDI ve SDI tabanlı akış çözümleriyle sorunsuz bir şekilde çalışın.

Herhangi Bir Tasarımdan Kaldırabilirsiniz

Adobe® Photoshop® ve After Effects® dahil olmak üzere herhangi bir tasarım kaynağından mevcut grafikleri içe aktarın veya Başlık Tasarımcısı'nda kullanıma hazır tasarımları özelleştirin. 3D animasyonlu ana başlıklar, tablolar, alt üçte ikisi, taramalar, hatalar, skor tabloları, istatistikler, sosyal içerik ve daha fazlasını sunun.

Akış Destesi ile Kontrol

Doğrudan Elgato Stream Deck ile bağlantı kurar ve hızlı görsel grafik kontrolü için başlık grafiklerinizi doğrudan tuşların üzerinde görüntüler.

İş Akışlarınızı Kolaylaştırın

Titler Live 4 Broadcast, hızlı ve kolay bir şekilde anında değişiklik yapmanıza yardımcı olacak yeni iş akışları sunar - grafiklerinizi tek bir yayın çözümünde tasarlamanıza, kurmanıza ve oynatmanıza olanak tanır.

tasarlamak

Birlikte verilen tasarım şablonlarını oynatma listenize sürükleyip bırakın veya kendi tasarımlarınızı Adobe® Photoshop® veya After Effects®'ten içe aktarın. Metin, renk ve görüntüleri doğrudan Düzenle / Önizleme penceresinde esnek bir şekilde düzenleyin.

Bağlan

Kurulumunuzu kolaylaştırmak için verileri grafiklerinize kolayca bağlayın. Veri girişlerini veya değişkenleri istediğiniz gibi yeniden tasarlamak için tasarımın herhangi bir bölümüne sürükleyip bırakın. Hatta bir tasarıma birden fazla giriş bağlayın.

Canlı Yayına Başla

Geliştirilmiş bir render motoruyla daha hızlı oynatma deneyimini yaşayın. Anında canlı grafiklerinize hızlı bir şekilde animasyonlu güncellemeler yapın. 16 kanala kadar sınırsız eşzamanlı grafik sunun.

Ek Sipariş