2003 yılından beri internet hizmetleri ve pazarlama stratejileri üzerine kendimi geliştirdim ve hala geliştirmeye devam ediyorum. SEO, Wordpress ve Dijital Strateji konularında aldığım eğitimleri sizlere uygulamalarım ile aktarıyorum. Referanslarım için AliaRior.com ve FidanDanismanlik.com sitemi inceleyebilirsiniz...

E-kitaplarınızı yayınlama konusunda size 3 farklı hizmet paketi sunuyorum. İhtiyacınıza göre aşağıdaki hizmet paketlerinden birini seçebilirsiniz.

Lütfen açıklamalarımı okuyunuz ve aklınıza takılan konuları sorunuz.

TEMEL PAKET:

Hazırladığım word formatındaki dosya ile e-kitabınızı düz metin şeklinde, başlık, alt başlık,konu içeriği gibi yazıyorsunuz ve daha sonra tek tıkla içindekiler kısmını yeniliyorsunuz. PDF formatında kayıt ettiğinizde size hazır bir e kitap oluyor. Pdf formatındaki oluşturduğunuz e-kitabı açtığınızda içindekiler kısmındaki herhangi bir konuya tıkladığınızda sizi o konunun olduğu sayfaya iletecektir. Bu hizmet paketinde size sadece e-kitap hazırlama word şablonunu yolluyorum. Bu seçenek temel paket içindir.

GOLD PAKET:
Dilerseniz ek hizmetler bölümünden GOLD paket hizmetimi seçebilirsiniz. Bu durumda sizin göndereceğiniz içeriği play store, idefix, d&r vb. gibi platformlarda satılacak şekilde e-kitap şeklinde düzenleyebilirim. Ayrıca yazdığınız içerikleri e-kitap formatına getirmenin yanında Kobo, Amazon (Türkçe kitap dışında), play store, idefix, D&R üzerinde nasıl satılacağına dair eğitim dökümanları sunarım.

PLATİN PAKET:
Dilerseniz ek hizmetler bölümünden seçeceğiniz PLATİN paket ile sizin hazırladığınız e-kitabı düzenleyerek Kobo, Amazon (Türkçe dışında kitaplar kabul ediyor), Google Play Store, İdefix ve D&R sitelerinde hesabım üzerinden sizin adınızla satışa sunarım. Dilerseniz e-kitabınızdan daha fazla kazanç sağlama noktasında destek ve sponsor önerileri sağlarım. Bu hizmetim için Platin paketini seçmeniz gereklidir. Ayrıca yayını kendi hesabımdan yapacağım için her kitap satışından da net karınızdan %25\'i kesinti yapılacaktır. Detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca ISBN alımı hakkında size hazırladığım güncel rehberi göndereceğim. Sorunsuzca ücretsiz ISBN alımını yapabileceksiniz.

Örnek hizmet verdiğim ve yayınlanmasını sağladığım referanslarım aşağıdaki gibidir.
1- D&R sisteminde yayında olan referans çalışmam http://tiny.cc/drkitap
2- İDEFİX Sisteminde yayında olan referans çalışmamhttps://tinyurl.com/idefixornegim
3- Google Play Store üzerinde yayında olan referans çalışmamhttp://tiny.cc/freelanceyasam
4- Amazon üzerinde satışta olan örnek e-kitap içinhttps://www.amazon.co.uk/dp/B083QRQDCX
Yukarıda her platform için rastgele seçtiğim bazı hizmet verdiğim kitap örneklerini paylaştım.

NOT: Tüm paketler en fazla 100 sayfalık çalışma içindir. Daha fazlası için ayrıca teklif alınız.

Teslimat süresi:

  • TEMEL Paket: Aynı Gün Teslim Edilir.
  • GOLD Paket: 3 İş Gününde Teslim Edilir.
  • PLATİN Paket: 5 İş Gününde Teslim Edilir.

Teslimat süresi Platin Paket alımı dikkate alınarak 5 iş günü seçilmiştir. Ancak paketlere göre teslim süresi yukarıda belirttiğim şekildedir.

Aklınıza takılan konular ve daha fazla referans için mesaj gönderebilirsiniz.

Ek Sipariş

aliarior diğer ilanları

Google News’e kayıtlı pazarlama bloğunda içer...

Fiyat 250.00 ₺

Detaylı SEO analizi yapabilirim....

Fiyat 120.00 ₺

Dünya devi medium sitesinden doğal backlink sağları...

Fiyat 25.00 ₺