• 4

HİZMET KULLANIMI

Maksimum teslim süresi 2 gündür. Genellikle işleminiz birkaç saat içerisinde tamamlanmaktadır.

  • +1.000 hayran bölünemez. Tek hesapta kullanılabilir.
  • +20.000 görüntüleme +5.000'er adetten en fazla 4 paylaşıma bölünebilir.

Hizmet Açıklaması

+1.000 Instagram Global Hayran Gönderimini Kapsar.

Kullanıcılar gerçek olduklarından dolayı paylaştıklarınız ilgilerini çekerse hoşlanıp hayran kalmaya devam edebilirler. Veya hoşlanmazlarsa da hayranlıktan ayrılabilirler. Bu konuda kesin bir garanti sunulamaz.

Hayran servisi Türk ve Yabancı, gerçek kullanıcılar ve bot karışık kullanıcılardan oluşabilir. Sistem içerisindeki en güncel kullanıcıları gönderiyoruz. Bu hususta kesin bir garanti sağlanamamasının yanı sıra  gönderilen hayranlar içinden düşüş olabilir. Bu konuda da  kesin bir garanti sunulması mümkün olmayabilir. Lütfen bu konuları bilerek sipariş veriniz.

Hizmet Güvencesi Nedir?

%100 garantili hizmet güvencesi ile ilettiğiniz siparişi muhtemel problemlere karşı koruyoruz. Siparişinizi vaat edilen süre içerisinde tamamlıyoruz. Aksi durumda olası gecikmelerde tarafınıza fazladan hediyeli gönderim ya da para iadesi olanağını hemen gerçekleştiriyoruz!

Bize İletmeniz Gerekenler

Instagram profil linkiniz veya kullanıcı adınız.

İşlem devam ederken bir başka yerden de alım yapmanız durumunda, reklam vererek hayran artırdım demeniz durumunda, kendim artırdım, kendiliğinden arttı, arkadaşlarım hayran oldu vb. demeniz durumunda hiçbir bahane ciddiye alınmaz. İşlem devam ederken başka yerden alım yapma iddianız vb. durumlarda sorumluluk tamamen size aittir. İşlem öncesi ve sonrası ekran görüntüleri alınarak tarafınıza iletilir ve sipariş teslim edilir. Bu hizmeti satın alan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiştir.

 

Ek Sipariş

sayminnn diğer ilanları

WordPress Animatör Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺
WordPress Antika Satıcısı Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺
WordPress Astrolog Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺