• 4

HİZMET KULLANIMI

Maksimum teslim süresi 2 gündür. Genellikle işleminiz birkaç saat içerisinde tamamlanmaktadır.

  • +100 hayran bölünemez. Tek hesapta kullanılabilir.
  • +100 paylaşım etkileşim (Kalp) +50'şer adetten en fazla 2 paylaşıma bölünebilir.

Hizmet Açıklaması

Hayran servisi Türk ve Yabancı, gerçek kullanıcılar ve bot karışık kullanıcılardan oluşabilir. Sistem içerisindeki en güncel kullanıcıları gönderiyoruz. Bu hususta kesin bir garanti sağlanamamasının yanı sıra  gönderilen hayranlar içinden düşüş olabilir. Bu konuda da  kesin bir garanti sunulması mümkün olmayabilir. Lütfen bu konuları bilerek sipariş veriniz. Hayran olan kullanıcılardan profil resimsiz olanlar da olabilir. Bunlar gerçek olmadıkları anlamına gelmez. Bu kullanıcıların daha az aktif olarak kullandıkları 2. hesapları olabilir.

Hizmet Güvencesi Nedir?

%100 garantili hizmet güvencesi ile ilettiğiniz siparişi muhtemel problemlere karşı koruyoruz. Siparişinizi vaat edilen süre içerisinde tamamlıyoruz. Aksi durumda olası gecikmelerde tarafınıza fazladan hediyeli gönderim ya da para iadesi olanağını hemen gerçekleştiriyoruz!

Kullanıcılar gerçek olduklarından dolayı paylaştıklarınız ilgilerini çekerse hoşlanıp hayran kalmaya devam edebilirler. Veya hoşlanmazlarsa da hayranlıktan ayrılabilirler. Bu konuda kesin bir garanti sunulamaz.

Bize İletmeniz Gerekenler

Instagram profil linkiniz veya kullanıcı adınız.

Bu hizmeti satın alan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiştir.

 

Ek Sipariş

sayminnn diğer ilanları

WordPress Animatör Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺
WordPress Antika Satıcısı Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺
WordPress Astrolog Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺