• 2
Web dünyasında 16 yılı doldurmak üzere olan
Herkes profesyonel olduğu için halen Amatör Webmaster hayatına devam eden, klavyesine aşık bir ada'm =)

INSTAGRAM 500 HAYRAN KİTLESİ SADECE 30TL ŞOK KOMPANYA!

Instagram Türk hayran kitlesi webly özel sadece 45 TL'ye indirmiş bulunmaktayız. Detaylı bilgiler aşağıdaki gibidir;

Göndereceğimiz hayranlar en kalitesinden birebir aktif Türk kullanıcılardır. ( Kesinlikle hesabı açılıp bırakanlar bot hayran ile karıştırmayınız )
Yüksek hayran kitlesine sahip Reklam(Çekiliş) sayfalarımızdan tanıtımınızı yaparak sizlere gönderiyoruz. Kendi rızalarıyla sizlere ulaşmaktadırlar.
Kesinlikle sizlerden şifre istemiyoruz. Sadece kullanıcı adınızı vermeniz ve hesabınız gizli ise herkese açık yapmanız yeterli olacaktır.

Sizlere göndereceğimiz hayranlar birebir aktif olduğundan etkileşim ve yorum atabilirler. Paylaşacağınız içeriğe ve güzelliğe bağlıdır.

Teslim süresi gördüğünüz üzere 2 gün olarak seçilmiştir. Genellikle sistem yoğun olmadığında min 12 max 24 saat içerisinde tamamlanır.
Sizlere göndereceğimiz hayran kitlesi birebir aktif olduklarından hayranların çıkma ihtimalleri olabilir. Genelde %5, %10 bazen hiç düşüş olmamaktadır. Hesaptan hesaba göre değişkenlik gösterebilmektedir.
Hesabınız SPAM altında ise hesap hareketlik sağlanacağından SPAM faydası etki olabilir, geri bildirimler bu şekildedir ve uygulanmıştır. Her hesap için kesinlik söz konusu değildir.
Hayran sayınız arttıkça hesabınız öne çıkan hesaplar arasında yer almaya daha meyilli olur. Keşfet bölümünde çıkmanıza fayda sağlar.
Ekstralardan ek ücret tamamlayarak dilediğiniz miktarda hayran kitlesi satın alabilirsiniz.

Ek Sipariş

webmaster diğer ilanları

80 Adet WordPress Kurumsal Tema...
user-badge-server
Fiyat 249.00 ₺
WordPress Yumurtacı Teması...
instant
user-badge-server
Fiyat 149.00 ₺
WordPress Taksi Durağı Teması...
instant
user-badge-server
Fiyat 149.00 ₺