• 5
İş Pasifleştirildi

KURUMSAL KİMLİK TASARIMI

Kurumsal kimlik diğer hizmetlerin aksine bir hizmetler bütünüdür. Şirketinizin, hedef kitlenize en iyi ve doğru bir şekilde görsel olarak ifade edebilmeyi amaçlar. Bu amacı gerçekleştirebilmeniz için, marka kimliği, amblem, logo, logotype, dosya, antetli, zarf, kartvizit, muhasebe evraklarının tasarımını Kurumsal Kimlik Tasarımı altında sizin için yapıyoruz.

KATALOG / BROŞÜR TASARIMI

Marka imajınızı temsil eden, etkileyici, potansiyel müşterilerinizin ilgisini çekecek ve onları teşvik edecek katalog ve broşür tasarımlarını görseller, semboller ve metinler kullanarak tasarlıyor ve istediğiniz kalitede baskısını yapıyoruz.

KARTVİZİT TASARIMI

Yaptığınız iş hakkında iyi bir izlenim bırakacak, kartvizitinizi verdiğinizi insanı etkileyecek, akılda kalıcı, yaratıcı kart vizit tasarımları yapıyor ve her türlü kalitede baskısını yapıyoruz.

LOGO / LOGOTYPE / AMBLEM TASARIMI

Şirket felsefenize uygun, göz alıcı, iyi düşünülmüş, şık, kurumsal kimliğinizi yansıtan, müşterileriniz gözünde size güven kazandıracak, iyi ilk izlenim oluşturacak logolar tasarlıyoruz.

WEB SİTESİ TASARIMI

Şirketiniz ve markanız için kurumsal kimliğinize uygun, değerlerinizi yansıtan, dinamik, yönetici paneline sahip tasarımları yapıyor, içerik konusunda sizi yönlendiriyoruz.

FUAR STANDI TASARIMI

Fuar standı tasarımlarımızı 3 boyutlu bilgisayar programları tasarlayıp, gerçeğe çok yakın görüntüler ile size sunum yapıyoruz. Onay vermeniz halinde tasarımlardaki standın bire bir aynısını üretiyoruz.

TABELA TASARIMI

Ayaklı tabela, ışıklı tabela, cephe tabelası, cephe kaplaması gibi çok sayıda değişik tabela tasarımını yapıyor ve üretiyoruz.

REKLAM / İLAN TASARIMI

Talebiniz doğrultusunda dergi ve süreli yayınlar için markanızın konseptine uygun şekilde reklam ve ilan tasarımları yapıyoruz.

BANNER TASARIMI

Farklı tarz ve boyutlarda, arama motorlarına uygun, ilgi çekici banner tasarımları yapıyoruz. Verdiğimiz bu hizmette sizin talebinize göre statik, standart, flash animasyonlu, zengin içerikli gibi değişik versiyonlar mevcuttur.

FOTOĞRAF ÇEKİMİ VE DÜZENLEME

Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla her türlü ihtiyacınıza uygun, mekanınızda ya da stüdyo ortamında, yüksek çözünürlükte çekimler yapabilmekteyiz. Bu çekimlerin bilgisayar ortamına aktardıktan sonra gerekli düzenlemeleri yapıp ihtiyacınıza uygun hale getiriyoruz.

 

İş Pasifleştirildi