2 yıldır profesyonel grafik ve logo tasarımı alanında, çeşitli platformlarda freelancer olarak çalışmaktayım.Türkçe ana dilim olmak üzere İngilizce ve Fransızca olarak hizmet vermekte olup, çeşitli yerli ve yabancı firmalarla çalışmışlığım var. En büyük önceliğim müşteri memnuniyeti, bu yüzden mükemmeliyetçi kişiliğim ve kurduğum dürüst iletişim ile beklentileri en üst derecede karşılamaya çok önem veriyorum.

İllüstrasyon resimden farklı olarak bir konuya dair mesaj iletmek, konuyu açıklamak amacıyla hazırlanır. İllüstrasyonları reklam afişleriniz, slayt ve sunumlarınız, hatta ambalajlarınız dahil bir çok farklı yerde kullanabilir, daha kolay dikkat çekerek farkedilebilirsiniz.

Grafik tasarımında deneyimli biri olarak size vektörel olarak tasarlanmış illüstrasyonlar sunuyorum. Konu ve kullanacağınız yer neresi olursa olsun orijinal fikirler ile size en uygun illüstrasyonu tasarlayacağım.

Teklifler ve sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

(Fiyat tek illüstrasyon için geçerlidir, birden fazla çalışma için ekstralardan seçebilir veya toplu indirim için iletişime geçebilirsiniz.)

Ek Sipariş