Tasarım içinize sinip anlaşana kadar revize edilebilir. Uygun fiyatlı, müşteri ve iletişim odaklı çalışmak her zaman prensibim olmuştur. Çözüm odaklı fikirlerim ile çalışmanızı en kısa sürede en iyi şekilde hazırlıyorum. Beni farklı kılan ise kendi beğenmediğim çalışmayı müşterime sunmam. Çalışmanız hakkında aktarmak istediğiniz görsel ve briefi aktardıktan sonra gerisini bana bırakabilirsiniz. Hazırladığım çalışmalarda mükemmeli yakalamak hedefli çalışmaktayım.

Tasarım içinize sinip anlaşana kadar revize edilebilir. Uygun fiyatlı, müşteri ve iletişim odaklı çalışmak her zaman prensibim olmuştur. Çözüm odaklı fikirlerim ile çalışmanızı en kısa sürede en iyi şekilde hazırlıyorum.

Beni farklı kılan ise kendi beğenmediğim çalışmayı müşterime sunmam.

Çalışmanız hakkında aktarmak istediğiniz görsel ve briefi aktardıktan sonra gerisini bana bırakabilirsiniz. Hazırladığım çalışmalarda mükemmeli yakalamak hedefli çalışmaktayım.

Yüksek kalitede baskıya hazır halde veya istediğiniz formatta teslim edilir. ( AI, PDF, PNG, JPEG). Çalıştığım programlar; Adobe Illustrator, Adobe Photoshop.

▶️ Direk ödeme yapmadan önce iletişime geçiniz. Siz beğenmeden ücret almıyorum. Ödemeyi siz beğendiğinizde en son teslim zamanında alıyorum.

▶️STANDART PAKET 150 ₺

• 2 Adet Birbirinden Farklı Logo Tasarımı

• Revize (Düzenleme) Hakkı

• 3D Mock Up

• Sorunsuz Teslimat (ai - pdf - eps - jpeg - png )

Ek Sipariş