Merhabalar.
Ben Duygu. Endüstriyel ürün tasarımcısıyım.
Sizlere sunduğum hizmetler: Kartvizit-broşür-afiş-banner-katalog-logo vb. tasarımlar, 3D modelleme, fotoğraf düzenleme, sosyal medya gönderisi tasarlama, fotoğraftan arka plan temizleme vb. her türlü grafik, endüstriyel ve mimari alanda sizlere hizmet vermek için buradayım.
 

Merhabalar,
Ben Duygu. Endüstri ürünleri tasarımcısıyım. Şu anda kurumsal bir firmada grafik tasarım uzmanı olarak çalışmaktayım. Ayrıca  freelance olarak grafik, mimari ve endüstriyel tasarım alanlarında hizmet veriyorum. Daha önce hizmet verdiğim çalışmalar arasında; kartvizit tasarımı, logo tasarımı, afiş tasarımı, katalog tasarımı, iç mekan tasarımı ve ürün tasarımı bulunmakta.
Gelelim bu ilanda size vermek istediğim hizmete; Ben size bu ilanda kartvizit tasarımı satıyorum.

Peki nedir bu kartvizit?
Kartvizit; kişilerin ve kurumların kendini tanıtmak amacıyla hazırlanan ufak ve kreatif kartlardır. Diğer bir ifadeyle kartvizit, üzerinde tanıtıcı bilgilerin yer aldığı, olmazsa olmaz bir kurumsal kimlik öğesidir. Kartvizit sayesinde markanın akılda kalması ve karşı taraf üzerinde etki sağlaması kolaylaşır. Aynı zamanda iş dünyası açısından da büyük önem taşır.
Kartvizitte yer alması gereken bilgilerin dışında bir de bu bilgilerin doğru zemin rengi, doğru yazı rengi, doğru font, ve doğru yazı boyutu ile aktarılması gerekir. Yani etkili ve doğru tasarım yapılması gerekir. Ben bu tasarım unsurlarına bağlı kalarak tasarımlarımı yapmaktayım. Her zaman işimi severek,özenle ve titizlikle yapacağıma emin olabilirsiniz. Gelin birlikte güzel işler yapalım.

Ek Sipariş

Duygu diğer ilanları

Üretime hazır özel ürün tasarımı yapabilirim....
Fiyat 125.00 ₺
Logo tasarımlarınızı özenle yaparım....
Fiyat 50.00 ₺
Broşür ve el ilanınızı tasarlayabilirim....
Fiyat 50.00 ₺