• 2
Üniversiteden bu yana asıl eğitimini almış olduğum Sanat Yönetmenliği ile birlikte uzun süredir profesyonel olarak Kurumsal İletişim faaliyetlerini sürdürüyorum. Bu bağlamda Marka Danışmanlığı başta olmak üzere grafik tasarım, özellikle SEO uyumlu birden fazla dilde içerik yazımı ve editörlüğü, İngilizce - Türkçe çeviri yapıyorum.

Ben firmanız için öne çıkan ve dikkat çekici kartvizit tasarımları yapabilirim. Rakiplerinizden öne çıkmanızı sağlayacak ve kaliteli marka imajı oluşturacak tasarımlarla prestijinizi ortaya koymanıza yardımcı olmak isterim. Müşterilerin gözünde iyi bir intibaa bırakmak için oldukça önemli olan kartvizitleri, baskıya uygun bir şekilde hazırlayabilirim.

Hizmet detayları

  • Kartvizit tasarımları firmanızın tarzına, sektörüne, beklentilerinize göre değerlendirme yapılıp sizler için en etkili ve özgün tasarımlarla hazırlanır.
  • Logo, profil fotoğrafı ya da sosyal medya hesapları talebiniz doğrultusunda kartvizite eklenebilir.
  • İsterseniz standart boyutta bir kartvizit çalışması yapabileceğim gibi, özel boyutlarda da çalışabilirim.

Firmanıza en uygun konsepti beklentilerinize uygun şekilde hayata geçiriyorum. Önceki çalışmalarım hakkında bilgi almak ve diğer referanslarımı görmek için bana mesaj atabilirsiniz.

Ek Sipariş

deryabilgic diğer ilanları

kurum kimliğinize uygun katalog tasarımı yapabilirim...
Fiyat 150.00 ₺
öne çıkan kurumsal kimlik tasarımları yapabilirim...
Fiyat 250.00 ₺
Türkçe-İngilizce çift yönlü profesyonel çeviri y...
Fiyat 10.00 ₺