Modern Katalog Tasarımı Yapabilirim

Yeni Üye
Son Görülme: 8 ay önce

iş tanımı

Ben kimim?

Başkent Üniversitesi İç Mimarlık ve Çevre Tasarımı 2020 mezunuyum. Lisans eğitimim süresince modelleme ve Render yanı sıra Adobe programlarını da iyi derecede öğrendim.

Daha önce profesyonel olarak katalog ve broşür tasarımı, kurumsal kimlik, portfolyo, sosyal medya içeriği vb. grafik çalışmaları yaptım.

Yaklaşık beş yıldır tasarımın içindeyim. Bunu zorunlu bir iş olarak değil keyif alarak icra ettiğim bir sanat olarak algılıyorum. Sizin vermiş olduğunuz işleri de benimseyip özenle  yapacağıma emin olabilirsiniz.

Hizmet Hakkında:

Tasarımlar vektörel olarak yüksek çözünürlükte yapılmaktadır. Size mail atacağım kaynak dosya isteğiniz doğrultusunda düzenleme özelliklerini içeren ve ya içermeyen formatlarda kolaylıkla açabileceğiniz şekildedir.
Tasarım sürecim sizinle irtibat halinde sayfaların isteğiniz doğrultusunda hazırlanmasını içerir. Bu yüzden siz memnun olana kadar ücretsiz revize hakkı sunuyorum. Size ara ara yönlendirdiğim sayfalarda değişmesini istediğiniz noktaları bana ilettiğiniz taktirde iş bitimine kadar revizeleriniz  yapılır.
Tasarımlar baskıya uygun formatta teslim edilir. Renk ayarları, format, kaynak dosya kayıt vb. detaylar baskı için özel olarak düzenlenir
Fiyat 50 sayfa içindir ve hizmette belirtilen her şey dahildir. Sizin için extra olarak +40 TL'ye kataloğunuzda yer alacak metinleri oluşturabilirim. Onun dışında yapılacak dekupe işlemleri, vektör çizimler ücrete dahildir. Eğer sizin özel olarak isteyeceğiniz bir tasarım olursa ekstralara dahil edilecektir.

 

Ek sipariş

Toplam
250.00 ₺
+
Toplam
250.00 ₺
+
Secure Job

%100 Güvenli

  • Herhangi bir gizli masraf olmadan yalnızca listelenen fiyatı ödersiniz.
  • Teslim edilen işten memnun kalana kadar paranızı saklıyoruz.
  • İş bitecek ya da paranız iade edilecek.

İlgili Konular