Merhabalar.
Ben Duygu. Endüstriyel ürün tasarımcısıyım.
Sizlere sunduğum hizmetler: Kartvizit-broşür-afiş-banner-katalog-logo vb. tasarımlar, 3D modelleme, fotoğraf düzenleme, sosyal medya gönderisi tasarlama, fotoğraftan arka plan temizleme vb. her türlü grafik, endüstriyel ve mimari alanda sizlere hizmet vermek için buradayım.
 

Merhabalar,
Ben Duygu. Endüstri ürünleri tasarımcısıyım. Şu anda kurumsal bir firmada grafik tasarım uzmanı olarak çalışmaktayım. Ayrıca  freelance olarak grafik, mimari ve endüstriyel tasarım alanlarında hizmet veriyorum. Daha önce hizmet verdiğim çalışmalar arasında; kartvizit tasarımı, logo tasarımı, afiş tasarımı, katalog tasarımı, iç mekan tasarımı ve ürün tasarımı bulunmakta.
Gelelim bu ilanda size vermek istediğim hizmete; Ben size bu ilanda logo tasarImı satıyorum.
Logo en sade haliyle bir işletmeyi diğer işletmelerden ayıran markayı, harf, simge (görsel veya çizim) veya her ikisinin birden kullanıldığı özgün çizimlere denir.”
Logo, firmayı (soyut yada somut olarak) temsil etmelidir. Ancak bunun için çoğunlukla soyut bir temsil daha fazla tercih edilir. Genellikle logoların bir hikayesi, bir çıkış noktası olur. Renk ve logo seçimi buna göre yapılır.
Logonun en temel özelliği ayırt edici ve özgün olmalı.
İnsanların zihninde daha kolay hatırlanabilir olmak çok önemli. Bu sebeple logolar mutlaka olabildiğince basit olmalı.. Ben bu unsurlara dikkat ederek logo tasarımı yapmaktayım.  Her zaman işimi severek,özenle ve titizlikle yapacağıma emin olabilirsiniz. Gelin birlikte güzel işler yapalım.

Ek Sipariş

Duygu diğer ilanları

Üretime hazır özel ürün tasarımı yapabilirim....
Fiyat 125.00 ₺
Broşür ve el ilanınızı tasarlayabilirim....
Fiyat 50.00 ₺
Özenle ve severek kartvizit tasarımı yaparım....
Fiyat 50.00 ₺