Logo tasarımlarınızı özenle yaparım.

Yeni Üye
Son Görülme: 2 yıl önce

iş tanımı

Merhabalar,
Ben Duygu. Endüstri ürünleri tasarımcısıyım. Şu anda kurumsal bir firmada grafik tasarım uzmanı olarak çalışmaktayım. Ayrıca  freelance olarak grafik, mimari ve endüstriyel tasarım alanlarında hizmet veriyorum. Daha önce hizmet verdiğim çalışmalar arasında; kartvizit tasarımı, logo tasarımı, afiş tasarımı, katalog tasarımı, iç mekan tasarımı ve ürün tasarımı bulunmakta.
Gelelim bu ilanda size vermek istediğim hizmete; Ben size bu ilanda logo tasarImı satıyorum.
“Logo en sade haliyle bir işletmeyi diğer işletmelerden ayıran markayı, harf, simge (görsel veya çizim) veya her ikisinin birden kullanıldığı özgün çizimlere denir.”
Logo, firmayı (soyut yada somut olarak) temsil etmelidir. Ancak bunun için çoğunlukla soyut bir temsil daha fazla tercih edilir. Genellikle logoların bir hikayesi, bir çıkış noktası olur. Renk ve logo seçimi buna göre yapılır.
Logonun en temel özelliği ayırt edici ve özgün olmalı.
İnsanların zihninde daha kolay hatırlanabilir olmak çok önemli. Bu sebeple logolar mutlaka olabildiğince basit olmalı.. Ben bu unsurlara dikkat ederek logo tasarımı yapmaktayım.  Her zaman işimi severek,özenle ve titizlikle yapacağıma emin olabilirsiniz. Gelin birlikte güzel işler yapalım.

Ek sipariş

Toplam
50.00 ₺
+

Diğer işler Duygu

Toplam
50.00 ₺
+
Secure Job

%100 Güvenli

  • Herhangi bir gizli masraf olmadan yalnızca listelenen fiyatı ödersiniz.
  • Teslim edilen işten memnun kalana kadar paranızı saklıyoruz.
  • İş bitecek ya da paranız iade edilecek.

İlgili Konular