Silivri'de yaşayan 18 yaşında bir genç. Grafik tasarıma olan ilgisini yıllar önce belirttiği bazı yol gösterici insanların yardımıyla beraber mesleğe dönüştürmüş ve bunu bir "iş" olarak gören birisi. 

Merhabalar,18 yaşıma yeni girmiş ve grafik tasarım işinde sektörel olarak çalışmış birisiyim. 70 liraya logo olmayacağını biliyorum ancak aylardır sektörden uzak olmam, kendime güvenimi kaybetmem nedeniyle normalden daha ucuza bir şekilde size logonuzu teslim edebilirim. Logolarınızı isteğinize göre biçimlendirip işinizi görebileceğiniz bir iş çıkarabilirim.  Bu işin sadece logo olmadığını vurgulamak istiyorum. Logoyu bilgisayara aktarırken olan süreci özet geçmek istiyorum. Taslak çizimleri, logo için farklı düşünceler, her objeyi istediğiniz logoyla bağdaştırmak vesaire vesaire.
Fiziksel olarak neredeyse hiçbir iş yok ancak mental olarak epeyce yoran, beyninizin yorgunluğunu sonuna kadar hissedeceğiniz bir iş. Bu yüzden yaptığım çalışmaları sadece logo olarak görmezseniz sevinirim. Siparişlerinizi heyecanla bekliyorum.


Size vereceğim ürünün içinde iki (2) adet logo bulunacaktır. (Fazlası için ekstra kısmına göz atın.)

Ek Sipariş