9 yıllık mimarım. Şuanda özel bir kurumda Revit eğitmeniyim. Freelance olarak mimarlık hizmeti veriyorum ve yarışmalara katılıyorum. Mimari tasarımı güçlü ve işini seven biriyim.

İç mekan tasarımında mutfak, banyo, çocuk oyun alanı konusunda tecrübem var. Bunun dışında peyzaj, konut tasarımı ile ilgili tecrübeliyim. Cephe tasarımı konusunda da ilgili bir tasarımcıyım.3D tasarım obje ve mobilya tasarımlarını yapabilirim. DWG ya da diğer formatlardaki çizimlerinizi Revit kullanarak 3 boyutlu hale getirebilirim. Aynı zamanda masa, sandalye gibi objeler için de 3 boyutlu tasarım yapabilirim.

  • FBX formatında kaydedilen obje ve tasarımlar kullanmış olduğunuz diğer programlarda açılır ve siz tasarıma istediğiniz yerden devam edebilirsiniz.
  • Teslim süresi 3-5 gün arasındadır. Daha hızlı şekilde teslim almak istediğiniz durumlarda ek bir ücretle teslim süresini hızlandırabilirim.
  • Fiyatlandırma ortalama olarak verilmiştir. Daha detaylı bir teklif almak için lütfen iletişime geçiniz.

3D mobilya ve obje tasarımları yaptırmak ve tasarım süreçleri hakkında daha detaylı bilgi almak için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Ek Sipariş

s_senyurt diğer ilanları

Mutfak, banyo ve iç mekan tasarımlarınızı yapabili...
Fiyat 350.00 ₺
peyzaj ve küçük ölçekli yapı tasarımı yapabilir...
Fiyat 300.00 ₺