• 10

DOĞAL ARTAN FACEBOOK TÜRK HAYRAN

%100 GERÇEK VE AKTİF KULLANICILARHEMEN BİTMEZ SAYFANIZA ZARAR VERMEZ!

Dünyanın en büyük kullanıcı ağına sahip olan sosyal paylaşım platformu Facebook'ta hayran sayınızı artırmaya yönelik yaptığımız çalışmalardır.

Facebook hayran kitlesi size neler kazandırır?

- Duyurularınızı, kampanyalarınızı, yeniliklerinizi müşterilerinize veya sayfanızı beğenenlere iletmenizi sağlar.

- Sahip olacağınız binlerce, on binlerce Facebook hayran kitlesi ile satmayı düşündüğünüz ürünlerinizi hızlı bir şekilde çok geniş kitlelere ulaştırmanızı sağlar.
- Hayranlar Türk olarak gönderilir.
- Hayran gönderimi doğal olarak artar. Hemen tamamlanmaz. Çünkü program kullanılmaz ve tamamen kullanıcılar kendi istekleriyle sayfanıza hayran olurlar.

- Çeşitli anketler düzenleyerek planladığınız bir projeye, satmayı düşündüğünüz bir ürüne vs. kullanıcıların tepkisinin ne olacağını ölçümleyebilirsiniz.

- Binlerce üyeniz ile kendi reklamlarınızı kendiniz yapabilir ve reklam maliyetlerinizi minimuma indirebilirsiniz.

- Bizim size kazandırdığımız üyelere ek olarak paylaşımda bulunan üyelerinizde size yeni üyeler kazandıracaktır.

- Sayfanızın ve paylaşımlarınızın sorumluluğu tamamen tarafınıza aittir. Herhangi bir sebepten dolayı etkileşim yapılan paylaşımınızı kaldırmanız, linkini değiştirmeniz, özele almanız vb. durumlarda eksik giden veya gitmeyen etkileşimlerde sorumluluk tarafınıza ait olur.
- İşlem devam ederken başka bir yerden de hayran alımı yapmanız durumunda oluşacak sıkıntılardan tamamen müşteri sorumludur. Ayrıca kendim artırdım, reklam verdim, vb. bahaneler de ciddiye alınmayacaktır. İşlem bitmeden başka bir yerden hayran alımı kesinlikle yapılmamalıdır.
- İşlemler devam ederken ve biz siparişi tamamlandı diye teslim etmeden sayfanın gizliye alınması durumunda sorumluluk tamamen size aittir. Sayfanın gizliye alınmasından dolayı işlem tamamlanmaz ise yeniden yükleme veya iade yapılmaz.
- Profil herkese açık olmalıdır. Gizli hesaplara işlem yapılmaz. İşlem devam ederken gizliye alınan hesaplar "Yeterlidir. Teslim edin. Onay vereceğiz" olarak kabul edilir.

- İşlem devam ederken sayfanızın herhangi bir sebepten kapanması, sayfa adresinizin değiştirilmesi vb. durumlarda da sorumluluk tamamen tarafınıza aittir.

- Bugüne kadar tarafımızca yapılan işlemlerde hiçbir sayfa kapanmamıştır.  Tek bir örnek yoktur. Tamamen doğal ve organik yollarca etkileşim işlemleriniz yapılmaktadır.

Bu hizmeti satın alan herkes yukarıdaki maddeleri okumuş ve kabul etmiştir. Hiçbir şekilde sipariş iptali ve iadesi yapılmamaktadır.

 

Ek Sipariş

sayminnn diğer ilanları

WordPress Animatör Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺
WordPress Antika Satıcısı Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺
WordPress Astrolog Teması...
instant
Fiyat 149.00 ₺