• 5

İçerik editörü olarak makale blog tanıtım reklam metinlerinizi okuyucunun ilgisini çekecek şekilde düzenleyerek yazıya nitelik katmayı hedefliyorum. Memnun kalacağınızı umarım. içerik editörlüğü, türkçe redaksiyon, ilk-son okuma yaparım. İçerik editörlüğü (editing) mesleğinde (tıp sektörü akademik yayıncılık) 3 yıllık iş tecrübesine sahibim. İçerik editörlüğü/Türkçe redaksiyon/İngilizce metinlerde teknik editörlük yanında; Makale Yazım Kuralları'na da hakimim, bu konuda da yönlendirme/düzenleme, düzeltme işlemleri yaparım.

Türkçe metinleriniz Türkçe Yazım/İmla Kuralları ve Dil Bilgisi Kuralları'na göre özenerek, kısa sürede editleyip/redaksiyon işlemini tamamlarım. Son kontrol (son okuma) dökümanlarınız veya ilk kontrol/ilk redaksiyon için dökümanlarınız özenle düzenlenerek redaksiyon işleminizi tamamlarım.

Aynı zamanda İngilizce dökümanlarınız teknik olarak editing işleminden geçirip, son kontrol dökümanlarınız veya ilk kontrol/ilk redaksiyon için dökümanlarınızı özenle düzenleyerek redaksiyon işleminizi (teknik editing) tamamlarım.

Ekstra; Makaleleriniz için Makale Yazım Kuralları'na göre yönlendirme/düzenleme, düzeltme işlemleri yapıp, eksiklikler tespit ederek tamamlarım veya tamamlanması için yönlendiririm.

Saygılarımla

Ek Sipariş

Deparegitim diğer ilanları

Sosyal Medya Hesaplarını Yönetebilirim...
Fiyat 50.00 ₺
Kartvizit Tasarımları Yapabilirim...
Fiyat 60.00 ₺
Sosyal Medya Sayfalarında Reklamınızı Yayınlarım...
Fiyat 20.00 ₺