Her türlü yazınızın editörülüğünü gerek imla gerekse içerik olarak düzenleyebilirim. TDK'nın belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde imla kontrollerini yaparım. İmla kurallarına oldukça hakimim. 3 senedir aktif olarak bir yayınevinin düzenlemelerini yapmaktayım.
Ek olarak içerik konusunda gerekli düzenlemeleri yaparak eserin akıcılığını artırabilirim. Kendi yazmış olduğum bir romanım mevcuttur. Bu sebeple eser içeriklerinde nelere dikkat edilmesi gerektiğini ve okurun nelere dikkat ettiğini oldukça iyi bilirim. Yazar, eserin sahibidir. Yazarın anlattıklarının asla dışına çıkmadan düzenlemeleri yaparım. Yalnızca yazar eseriyle sürekli bir irtibat halinde olacağı için gözünden kaçan noktalar olabilir. Bu nedenle son okuma ve düzenlemenin önemine inanırım.
Eserinizin ilk olarak 5 sayfasını düzenler ve sizden aldığım geri dönüşler doğrultusunda eserinizi 1 hafta içerisinde tamamlarım. Eserinizi gönderdikten sonra 1 kez revizyon hakkı tanırım.
Örnek çalışmalarımı görmek istediğiniz takdirde sizlerle paylaşabilirim.

Not: Bu miktar 100 sayfalık A5 boyutundaki eserler için belirlenmiştir. Yüksek sayfalı veya farklı boyutlardaki eserlerde görüşülerek ayrı fiyatlandırma yapılabilir.

Ek Sipariş