Youtube 4000 Saat Görüntülenme Desteği -1 Ay Boyunca

Yeni Üye
Son Görülme: 1 hafta önce

iş tanımı

Merhaba boş zamanlarımda sosyal medya tasarımı ile ilgileniyorum.  İstenilen türde, arzu edilen sayıda organik ve %100 aktif kullanıcılardan oluşan YouTube,  Twitch, Twitter, Facebook ve İnstagram sayfaları oluşturabiliyorum. Sosyal medya alanında en profesyonel satıcı olarak benim için müşteri memnuniyeti ilk sıradadır.
ELİT KATEGORİ DESTEK HİZMETİ
 Bu hizmetimiz ile Youtube videolarınıza 1 ay boyunca profesyonel ve sınırsız görüntülenme gönderiyoruz.

Görüntülenmesini isteyebileceğiniz video sayısı minimum 1, maksimum 50 adettir. (Yani en fazla 50 adet videonuz ile hizmetten faydalanabilirsiniz.)
Bir adet videonuzla dahi hizmetten faydalanmış olsanız, hizmetimiz standarttır. Ancak fazla video sayısının kaliteyi ve kalıcılığı artırdığını bilmenizde fayda var.
Hizmetimiz dahilinde istediğiniz videonuzu özel anahtar kelime ile youtube üzerinde arattırarak görüntülenmesini de sağlayabilirsiniz.
Anahtar kelimeler analiz raporlarında da görünecektir.
Görüntülenmeler globaldir.
Görünüm yapan kullanıcılar cinsiyet olarak karışık olup erkek kullanıcılar çoğunluktadır.
Görünüm yapan kullanıcıların %15'i 18-24; %85 ise 25-34 yaş aralığındadır.
Görünüm yapan kullanıcılarının ülke yüzdeleri ise şöyledir. %25 Rusya, %5 ABD, %1 Türkiye ve %69'u diğer birçok ülke aralığındadır.
Gösterimler tarayıcı üzerinden yapıldığı için gösterim kaynağı Youtube analiz raporlarında youtu.be olarak gözükmektedir.
Trafik kaynağı türü doğrudan veya bilinmeyen %60, harici %30 ve diğer %10 aralığındadır.
Her bir görüntülenme gerçek kullanıcılar tarafından tarayıcı üzerinden sağlanır.
Görüntülenmelerde düşüş yaşanmaz; ancak kanalınızın kalitesine ve video sayınıza bağlı olarak az da olsa düşüş yaşanma ihtimali vardır

            PARA KAZANMASI AÇIK KANAL SAHİPLERİNİN DİKKATİNE!!!

Hizmetimiz dahilinde para kazanması açık kanallarınızda yer alan videolarınızın da görüntülenmesini sağlayarak reklam gelirlerinizi artırmanız mümkün.
5 milyon hayran kitlesine sahip Deli mi Ne? kanalı gibi daha nice elit kanallarda alacağınız bu hizmeti kullanmaktadır.
Para kazanması açık olan bu kanalların bu hizmeti kullanmalarının temel sebebi ise reklam gelirlerini artırarak daha fazla kazanç elde etmektir.

BÜTÜN MÜŞTERİLERİMİZİN DİKKATİNE

Bu hizmet bir onay hizmeti değildir. Saat eksiğini gidermektedir. Bu hizmet ile tamamen bu alanda ihtiyaç duyulan görünüm desteğinin sağlanması amaçlanmaktadır. Bir ay boyunca alabileceğiniz görünüm saati miktarı kanalınızın ve videolarınızın kalitesine bağlı olarak değişmektedir. En aşağı kalite video ve kanallarda aylık minimum miktar 500 saat ve daha aşağı olabilmektedir. Bu anlamda kanalınız içerisinde yer alan videolarınızın sayı, kalite, uzunluk ve özgünlüğünün alacağınız hizmetin kalitesini belirlediğini asla unutmayınız! Videolarınızın performansına göre aylık maksimum performans miktarı 4000 saati de aşan sürelerde olabilir.

Müşteriden Talep Ettiğim Bilgiler
Youtube video linklerinizi maddeler halinde listeleyerek bir world veya not dosyası halinde bize gönderiniz?

Videolarınızda anahtar kelime kullanmak istiyorsanız video linkinin karşısına video linki+(anahtar kelime) şeklinde örnekteki gibi belirtiniz.

Hizmet süresince yeni eklediğiniz videolarınızın linklerini de hizmet süresince sipariş ekranından bizimle paylaşarak listeye eklenmesini sağlayabilirsiniz.

Hizmetimiz şifre gerektirmemektedir.

Ek sipariş

Toplam
480.00 ₺
+

Diğer işler sayminnn

Toplam
480.00 ₺
+
Secure Job

%100 Güvenli

  • Herhangi bir gizli masraf olmadan yalnızca listelenen fiyatı ödersiniz.
  • Teslim edilen işten memnun kalana kadar paranızı saklıyoruz.
  • İş bitecek ya da paranız iade edilecek.