• 3
Merhaba, adım Beyza, 26 Yaşındayım. Yaklaşık 1 Senedir freelancer olarak Google Haritalar hizmetleri üzerinde çalışmalar yapıyor, işletmelerinizi potansiyel müşterileri ile kavuşturuyorum.

Olumlu bir geri bildirim işletmenizin en değerli varlığıdır.

 Kimim Ben? 
Adım Beyza, 26 yaşındayım. Google Haritaların işletmeler üzerindeki etkisini deneyimlediğimden beri işletmeler için organik çözümler üretiyor, potansiyel müşteriler ile buluşmalarını sağlıyorum.

Google Haritalar'da Beni Farklı Kılan Şey Nedir? 
İşletmenizi özenle inceliyor ihtiyaçlarını belirliyorum. Sadece yorum hizmeti sağlamak ile kalmıyor, işletmenizin aktifliğini arttıracak bir çok farklı çalışma gerçekleştiriyorum. Her işletme için özel bir analiz gerçekleştiriyorum.

 Benimle Çalıştığınızda; 
İşletmenizi Google'a sevdirecek, kolaylıkla potansiyel müşterilerinize ulaşabileceksiniz.

 Google Haritalar'da nasıl çalışıyorum? 
İşletmenizi, potansiyel müşterileri arttırmak için analiz ediyor, ihtiyaçlarını belirliyorum. Size bu doğrultuda bilgi aktarıyorum ve sunabileceğim hizmetleri hangi oranlar ile edinmeniz gerektiğini aktarıyorum. Ardından bir çalışma takvimi oluşturuyor ve işletmeniz için çalışmalara başlıyorum.

 Google Haritalar için Hizmetlerim: 
Google Haritalar 5 Yıldız ve Yorum İşletmeyi Kaydet İşletme Kartları işletme üzerinden website ziyareti ve ihtiyacınıza dair birçok hizmeti sağlayabilirim. İşletmenize değer katacak çözümler için benimle iletişime geçebilirsiniz.

Ek Sipariş