Web 2.0 Backlink Paketi Türkiye’nin Değil Dünyanın En Kapsamlı Paketi

Profesyonel
Son Görülme: 4 hs önce

iş tanımı

Merhaba, sizlere dünyanın en kapsamlı paravan blog ağını tanıtmadan önce bir kaç ufak detaya yer vermek isterim.
Örnek bir rapor incelemek için mesaj gönderebilirsiniz
Web 2.0 Nedir ?

web 2.0 internet kullanıcılarının karşılıklı etkileşim ile ortaklaşa ürettiği ve hem ileri hem geri yönlü çift taraflı bir iletişim akışı olan web siteleri, uygulamalar ya da çeşitli web araçlarını kapsar. Tüm google güncellemelerinin merkezinde yer alan "kullanıcı odaklı olmak" ilkesinin şekil bulmuş hali olan web 2.0 tüm sektörden web siteleri için mutlaka backlink kaynakları arasında yer alması gereken ve ana sitenizin gücüne güç katacak bir backlink türüdür.
Web 2.0'ı bu kadar kıymetli yapan bu tip sitelerin ortaklaşa içerik, yorum, dönüşüm prensipleri ile çalışması ve tek taraflı bir iletişimin söz konusu olmamasıdır ki bu husus yukarıda bahsettiğimiz algoritmaların her zaman temelinde yer almıştır.

Paravan Blog Nedir?

Tüm haber, blog, kişisel ya da teknoloji web sitelerinin sizleri sürekli anlatan yazılar yazdığını, içeriklerinizden ya da web sitenizden haberleri kullanıcılarına anlattığını bir hayal edin, ne kadar da etkili olurdu değil mi ? Ancak teknik ve teorik olarak çok mümkün olması ihtimali bulunmayan bu husus için paravan blog web 2.0 teknolojisi devreye giriyor. Web 2.0 alt yapısı ile açılmış olan bu web siteleri ana sitenizi besleyen paravan siteleriniz olarak sizlere güçlü ve etkili bir backlink alt yapısı sunuyor.
Tüm siparişlerde açılan paravan blogların mail ve kullanıcı adlarını şifrelerini teslim ediyoruz gelecekte de paravan ağlarınıza içerikler girebilir ve sürekli güncel tutabilirsiniz.

Bu Konudan Ne Kadar Tam Olarak Ne Satın Alıyorsunuz ?

Paket 1 50 Adet Paravan Blog - 50 TL
Paket 2 100 Adet Paravan Blog - 90 TL
Paket 3 +200 Adet Paravan Blog - 150 TL

Bu Hizmetin Detaylarında Dikkat Çekici Özellikler

Tüm Siteler Size Özel Açılır
Tüm Linkler Do-Follow'dur
Paravan Ağınızda Farklı Linkler ya da Siteler Olmaz
Tüm Sitelerin Kullanıcı adı ve Şifreleri Teslim Edilir
Açılan Tüm Mailler Şifreleri ile Teslim Edilir (her siteye farklı mail ile üyelik açılır)
Paravan Ağındaki Sitelerin hiç biri bize ait değildir, hepsi global dünyanın en büyük paravan ağlarıdır, farklı ip ve sunucularda hatta farklı ülkelerde barınmaktadırlar.
Çalışmalarınızda Maksimum 5 adet Anahtar Kelime ve Link İletebilirsiniz.
Çalışmada kullanılacak metinler, siz herhangi bir metin iletmedikçe kopya ya da spin makaleler olarak eklenmektedir.
Bu çalışma tüm dillerdeki siteler için yapılabilmektedir.

Bu Çalışmada Yer Alan Bazı Siteler (tüm liste için lütfen özel mesaj ile ulaşınız)Bilinmesi GerekenlerTüm siteler genellikle açık kalmaktadır, örnek raporda da göreceğiniz üzere uzun zamandır siteler açıktır, ancak bu sitelerin yönetimi bizde değildir gelecekte herhangi bir zaman aralığında kapanmama garantisi yoktur.

Teslim edilen paravan blog kullanıcı adı ve şifrelerinde ufak tefek teknik sorunlar olabilir, üyelikler otomatik açılmaktadır, şifreler %100 teslim edilemeyebilir edilen şifreler giriş yapmayabilir nadiren de olsa bu sorunların ortaya çıkması durumunda herhangi bir hak ya da iade söz konusu değildir.
Üyelikler otomatik olarak açılmaktadır, makaleler manuel olarak gönderilmektedir
Tüm işlemlerde çok ciddi bir proxy havuzundan yararlanılmaktadır, bugüne kadar bu işlemin negatif etkisine rastlanmamıştır.
Rapor teslim süresi aktif reklamlara ve iş yoğunluğuna göre ortalama 15 güne kadar sürebilmektedir.
Örnek rapor içerisinde yer alan siteler dönem dönem değişkenlik gösterebilir raporda yer alan sitelerden birebir denk gelmeyebilir DA PA DR gibi değerleri yaklaşık hepsinde yüksektir.
Web 2.0 paravan sitelerin spam puanı genel olarak yüksektir, bu husus sizin sitenizin SS değerini etkileyebilir
Google ya da farklı arama motoru algoritmaları asla bizim kontrolümüzde değildir, yarın sabah tüm siteler alt üst olabileceği gibi bu şirket ticari faaliyetlerini ya da backlink algoritmalarını %100 değiştirebilir, bu çalışma web sitenize fayda odaklı hazırlanmıştır ancak ekosistemin kontrolü bizde değildir, dolayısı ile olası tüm kritik hususları bildiğiniz ve kabul ettiğiniz varsayılır

Ek sipariş

Toplam
100.00 ₺
+

Diğer işler beachturk

Toplam
100.00 ₺
+
Secure Job

%100 Güvenli

  • Herhangi bir gizli masraf olmadan yalnızca listelenen fiyatı ödersiniz.
  • Teslim edilen işten memnun kalana kadar paranızı saklıyoruz.
  • İş bitecek ya da paranız iade edilecek.